21.3.2010 When I want you... so forever

20. března 2010 v 23:00 | Emily |  My diary
Chtěla bych vám strašně moc poděkovat za podporu. Vy jste holky ty nejúžasnější - jste krásné bojovnice a moc si vás všech vážím.
Dnes jsem byla nakupovat s rodičema. Mám dost mizernou náladu, tak jsem se ji rozhodla utopit v nákupech. A nakoupila jsem si věci, které vím, že budou mí "kamarádi" odsuzovat. Pro mě je to ohromný krok v před. Už se nebudu do školy oblékat normálně(normálně na mě, pro ostatní asi moc normální nejsem). Po tom, co jsem viděla na koncertě tokio hotel se fakt nebojím plně se projevit. Ať se mi smějí, že jsem jiná - já se jim směju, že jsou tupé ovce, co se bojí vybočit.
Mám tolik nových plánů do života- začnu se učit německy a chodit na kurzy šití. Vytvoří své nové já a vytvořím ho z toho, co prostě jsem. Až se mi bude chtít tak se budu smát a když ne tak prostě nebudu. Musím se vymanit z toho, co jsem byla a oni se budou muset rozhodnou jestli o mě budou stát nebo ne. Přispůsobovala jsem se a prodala jsem to nejcennější, co jsem kdy měla - svou citlivost a originalitu. Ano byla to moje volba, protože to já je vyměnila za falešné kamarády a lásku. Rok jsem se prodávala za povrchní zájem. A já hloupá jsem si myslela, že nejsem dost dobrá! Ale teď volím sebe samotnou.... O mě se prstě říká, že jsem extrémní - když miluju tak věčně, když něco zbožňuju tak jdu přes mrtvoly, když něco chci tak bojuju, když je pro mě někdo přítel tal se pro něj objetuju. Taková jsem byla a zničilo mě to... Musím začít znovu a jinak.
Už se těším na pondělí až budu zase svobodná a vklidu si dietařit. Budu psát denně jídelníčky a cvičit. A ne jen, když se mi bude dařit. Snad už zítra budou titulky ke skins!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Annabeth Annabeth | Web | 21. března 2010 v 20:10 | Reagovat

Co je všem do toho co máš za oblečení? Naprosto nic. Tím se řídím a všichni si na to zvykli.

Chce to se párkrát překonat a cvičit i když na to nemáš náladu a pak ti to přijde úplně normální.

2 trejsy trejsy | Web | 24. března 2010 v 14:35 | Reagovat

:) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama