Srpen 2010

27.8.2010 Já mám, ale jen přítomnost a to velice krátkou.

27. srpna 2010 v 20:43 | Emily |  My diary
Jsem na tom dost zle...
Rána za ranou mě stíhá. Děsivé sny mě stále pronásledují- chodím spát kolem páté ráno. Zakázala jsem si brečet. Ale v podtatě celý den mám na mále. Co se to děěje? Jaktože to nezvládám?  Všechno mě absolutně rozhodí, ale tvářím se, jak je vše ok, ale pak... Každý večer je to ta stejná pohádka tisíce a jedné noci. I když se bojím vždycky vezmu krabičku s "kradeným štěstím", dvěma rudýma náramkama a jehlou. První dvě věci svírám v dlaní a jehlou jezdím po noze. Jsou to malé, nehluboké rány, které nejsou tolik vidět, ale je jich už příliš.
Jenže tu bolest už nic nepřehluší- žádný alkohol, droga, prášek, jizva, krev... tuhle bolest nepřemůže. Už to trvá přes pět let- plných snah najít opravdový lék na bolest.
Včera jsem byla v naší škole a jak jsem jí procházela bylo mi neskutečně špatně. Byla tak moc prázdnáů. A už se pro mě nikdy nezaplní. Není, tam jediná osoba, kterou chci vidětmůže... Absence naděje to jr nejhorší, co člověka může potkat.  Chvílemi mám chuť to všehno vyřvat- co mě blí, co jsem provedla a co mě děsí. Ale neznám nikoho, kdo by to dokázal vyslechnout. Mám jednu "kamarádku", které jsem všechno řekla a ona dělala, jak mi pomůže. Vzápětí se chovala přesně, tak jak mi to ublíží. Nevím jestli je tak bezcitná, hloupá nebo vychytralá.
Takže mi nezbývá jen čekat na vysvobození konce. Střídavě se cpu a pak zase celý den nejím. Nezvládám to. Co mám kurva dělat?
EMily

23.8.2010 Crisom Fight

24. srpna 2010 v 1:12 | Emily |  My diary
Tak jsem zpět...
Myslela jsem si, že bez hubnutí mi bude lépe, ale opak je pravdou. Pro ty, které to zajímá už jsem schopná dělat i jiné věci než ležet v posteli, ale pořád mě trápí nespavost, bolest hlavy a slabost. A škola se nezadržitelně blíží:( A hodně lidí se se mnou chce vidět- což je zlo.
A proč jsem zpět? V pátek jsem koukala na závěrený díl čtvrté řady Chirurgů. Odbíhala jsem vařit oběd, když jsem zaslechla klavírní tóny písničky. Poznala bych ji kdykoliv- mám ji spjatou s minulým létem, kdy jsem se dívala na Skins s Cassie. Tahle písnička tam byla v druhé sezóně, když ji opustil nějaký kluk(ne Sid) v New Yorku myslím. Sedla jsem si na postel a hlavou mi probleskávaly vzpomínky. Na svůj první den hladovky. Na to, jak jsem omdlela v Brussellu po třech dnech jen o vodě. Když jsem hodinu zvracela na záchodě. Jak jsem ztratila úplně všechny. Na to, jak se provalil můj blog a já se cítila absolutně odrovnaná. Seděla jsem před televizí v absolutním tranzu. A pak v sobotu jsem si převlékala postel a na takové té podložce, co je mezi madrací a povlečením jsem si všimla kolik velkých krvavých skvrn už na posteli je. I když jizvy blednou tohle je důkaz o všech zvěrstvech, co na sobě páchám. A pak mi došlo, že jediné chvíle štěstí, jistoty, sebeúcty mi dala jedině ana. Když mi v hlavě šeptala, že všichni lidé na světě za tohle nestojí...
A proto to budu zkoušet znovu a znovu vrátit. A pak jednoho dne až v hlavě zase uslyším šepot pevných příkazů nikdy si ji už nenechám vzít.
Dneska jsem nic nejedla. Nebylo to nejlehčí, ale co je? A zítra musím zase. Je mi jedno, co si o tom, kdo myslí. Odsuzujete mě? No tak mi řeněte, co jiného má masochistka jako já dělat? Dneska mi matka řekla, že jsem takový ten typ primitivních ženských, co se nechají mlátit a ještě muže milují. Kdybys matinko jen tušila:(...
A pravidla? Žádné velké přátelství, žádná láska, žádné party, žádný alkohol, vycházení z domu jen v nutnosti...
V poesledních dnech jsem viděla několik dokonalých filmů- Virgin Suicides( Aneb návod na dobrou sebevraždu), The runways( Dakota a kristen jsou moje lásky, navíc dokonalý song Crimson Clover) a Sekretářka( o sebedestrukci a masochismu- jako dělané pro mě:)... Všechny tři fakt řele doporuuju!!!
Tak jo zase zítra Vaše Emily 

Body Types

24. srpna 2010 v 0:13 | Emily |  Tips

Thinspo 0.26

24. srpna 2010 v 0:11 | Emily |  Real

Fashion

20. srpna 2010 v 20:32 | Emily |  Pics

M&M´s

20. srpna 2010 v 20:27 | Emily |  Pics

Thinspo 0.25

20. srpna 2010 v 19:35 | Emily |  Real

Alžběta Bavorská (Sissi)

20. srpna 2010 v 19:21 | Emily |  PPP
Držela přísné diety, které doplňovala jízdou na koni a tělesným cvičením. Živila se mlékem a šťávou z hovězího masa. Až chorobně se bála ztloustnout. Podle historiků zřejmě trpěla mentální anorexií. Věci šly tak daleko, že Alžbětě začaly otékat kotníky - z hladu. A nejen ony. "Její Veličenstvo je bohužel tak napuchlé, zvláště po ránu, i oči má zase oteklé, a celé tělo," zaznamenala její komorná Marianna Meisslová.
Kvůli hubnutí začala kouřit, což dvůr popuzovalo. Zámecký hejtman se pozastavoval nad chováním císařovny, "která během kočírování kouří". Ažběta byla tak útlá, že ji do šatů museli zašívat.
Sissi si nikdy nesedla, ani ve svých pokojích neměla židle a při hostinách se používala zvláštní klekátka.
Váha 55 kg je nejvyšší váhou, jíž při 172 cm dosáhla (většinou se její váha pohybovala mezi 44 - 48 kg). Váhu si kontrolovala 3× denně.V soutěži o nejlepší modelku USA bojuje dívka, které dlaněmi obejmete pas

18. srpna 2010 v 12:21 | Emily |  Star News
Je o desítky centimetrů vyšší než většina ostatních žen, přesto má však tak tenký pas, že jí ho obejmete dlaněmi. Je jí pouhých devatenáct let, měří 188 centimetrů a chce se stát americkou topmodelkou. Seznamte se s Ann, soutěžící nové série reality show America´s Next Top Model.


Ve chvíli, kdy předstoupila Ann (její příjmení zatím odmítají zástupci soutěže uvádět) před porotu, byl šok jednotlivých porotců bez nadsázky nepopsatelný. Blondýna z Dallasu se objeví v nadcházející 15. sezóně reality show America´s Next Top Model, která začíná 8. září.
Dlaně běžného dospěláka dokážou jednoduše obejmout dívku Ann v pase, což je skutečnost, která porotce vyděsila. Tyto záběry se také objevily v traileru, který byl k nové sérii reality show již odvysílán.
Ačkoliv by zdravý člověk čekal, že se podobná reklama na hlad v soutěži neudrží ani několik vteřin, mýlil by se. Jedna z porotců, Tyra Banksová, v ukázce vyřkne: "Vy máte nejmenší pas na světě! Podívejte se na ten pas," a ačkoliv to vypadá, že je touto skutečností znechucena, vzápětí řekne: "Je na ní něco, co se mi líbí."

Porotkyně se již omluvila

A právě tato reakce vyvolala v USA obrovskou vlnu nevole od lidí, kteří extrémní štíhlost přísně odsuzují. V pondělí tak na svou obranu Banksová vydala pro magazín People stanovisko, které měl vše uvést na pravou míru.
"Jako postava, která má pomoci oslavovat a propagovat zdravé vnímání běžného těla, musím přiznat, že jsem bohužel zmíněný klip neviděla předtím, než se dostal do vysílání. Je zavádějící a nevyjadřuje má stanoviska ke zdravé postavě," uvedla Banksová.

17.8.2010 Lost in Dream

17. srpna 2010 v 16:51 | Emily |  My diary
Chtěla bych vám napsat, že sem nějakou dobu nebudu psát. Abych pravdu řekla nejsem na tom moc dobře. Od soboty špatně spím- dlouho do noci nemohu spát a ráno vstávám buď hodně brzo nebo pozdě. V noci se mi zdají příšerné sny, které strašně moc bolí. Jsou pokaždé skoro stejné- nadějné, ale skončí špatně. Pak mě celé dny bolí hlava, jsem unavéná a jím. Navíc se blíží škola a já nechci nikoho vidět. Nenávidím lidi...
Mrzí mě to, když se teď vrátila Kooty. Ale na vaše blogy budu furt chodit Pokusím se znovu chytnout sílu a pak napíšu...možná zítra, možná za týden možná už jen poslední článek za půl roku...
Jdu si dát koupel a koneně se převlíct z pyžama. A pak půjdu ven, kde při troše štěstí chytnu zápal plic a nepůjdu do školy, protože při mém astmatu půjdu do nemocnice a nebo  rovnou do rakve...
EMily

Only One Nigth Dream: Goodbye Blond Pride

14. srpna 2010 v 0:48 | Emily |  My EMOtions
fgfPřání šeptané do nebe plné hvězd...
Houpačka vrže do tmy.
Je po jedenácté v noci.
Naivní černovlasá já.
Připravená na své přání při padající hvězdě.
Co si přát?
Být vyhublá?
Mít někoho komu na mě bude záležet?
Aby se mi zastavilo srdce?
Milion přání...
 Volba musí být pečlivá...
Sepnout své ruce přesně o půlnoci na pátek 13ctého.
Noci, kdy padají hvězdy a já si mohu přát cokoliv.
Minuty jsou dlouhé než ta chvíle nastane.
Vzpomínám na těch nespočetně nocí
Nocí, kdy jsem se slzama v očích prosila Boha...

11.8.2010 She doesn´t want say me Goodbeye...

11. srpna 2010 v 23:45 | Emily |  My diary
Tak jo... hladovka se nekonala, ale našťěstí mám své zlaté projímadlo. Dlouho jsem váhala zda si ho koupit po dlouhé době. Nakonec nebyla příležitost, když jsem byla ve městě, ale pak mě máti poslala do lékarny a to považuju za osud. A teda užila jsem si fakt dost bolesti a nepříjemné situace, ale hubnu a to je priorita, ne?  
Jinak je dneska opět 11tého, takže už jen 6 měsíců. Vždy jsem v tenhle den byla rozladěná, ale dneska fakt ne. Jen jsem si v havě přešla všechny možné lidi, kteří mi do toho můžou zasáhnout a došlo mi, jak jednoduché to vlastně ve skutenosti je. Však vy samy víte o čem mluvím.
Kdo o tom ví? Tak ti, co chodí na můj blog: Segra- s tou mám domluvu a snad ji dodrží(nebyla jsem zas tak ožralá), Slečna S.- jsme pohádané a navíc ta se doničeho moc neplete, Kejty- tak ta taky myslím ne, Anna- ta by mi to nikdy neudělala a bude ještě ráda. A pak Slečna H., ale ta ono... pomlčím o ní. Jestli se jen o něco pokusí hodně mě naštve. No a pak můj Pan Tajemný Ex a ten... ne nic neudělá. Takže cesta je volná.
Jinak je mi no nějak zvláštně... Snažím se nemyslet na to, že Slenčna Dokonalá odjíždí již v sobotu. Na jednu stranu konečně volná na druhou už ji nikdy neuvím a ona nestojí ani o poslední sbohem. Nejen, protože odchází ona, ale protože už ji ho já nebudu moct říct ani když budu "odcházet" já.  Po tom všem nemám ani právo ji říct sbohem. Ale tohle mi mělo být od začátku jasné. Od chvíle, kdy mě poprvé chytla za ruku... Nemiluju ji to ne jen... Nikdy je strašně dlouhá doba...
EMily

Pro Ana pics 0.5

11. srpna 2010 v 22:09 | Emily |  Pics


Skinny Boys 0.1

11. srpna 2010 v 21:46 | Emily |  4 you
To jsou moje lásky:) Obvzlášť ten první:)

my thinspo


Thinspo 0.24 Pairs

11. srpna 2010 v 21:34 | Emily |  Real

Thinspo 0.23

11. srpna 2010 v 21:22 | Emily |  Real


Hádanka

10. srpna 2010 v 1:17 | Emily |  PPP
Tahle 26letá slečna byla jednou z nejúráženějších pro ana. Zrušila několik blogů, takže o ní nic moc nemůžu najít....Kdybyste o ní něco věděli dejte vědět...
Start:
Výška: 182 cm
Váha: 49 kg
Míry:
prsa: 80 cm
bříško:
- nejužší místo (pas): 54 cm
- oblast pupíku: 59 cm
boky:82 cm
stehno (nejširší místo): 41 cm
paže: 18,5 cm

Mudr.PetraK

10. srpna 2010 v 0:35 | Emily |  PPP
Start: 54kg/165cm- 16let
Zalo to v roce 2004, když se v Terranově nevlezla do kalhot velikosti XS. O anorexii v té době neměla ani ponětí. Držela  drastickou dietu a ta se zvrtla. Poprvé byla hospitalizována po 8 měsících s 38kg. Poprvé uznala, že trpí anorexií- do té doby lidi, kteří ji na to upozornili nenáviděla. Vrátila se po 12cti týdnech s 42kg a doma se začala přejídat, takže přibrala na 48kg za 3 měsíce. Uvědomila si, že nechce být tlustá, tak si v roce 2005 založila blog:  http://mudr.petrak.sblog.cz, který byl jedním s prvních svého druhu. Brzy se stal pro ana blogem, i když si to Petra nechtěla přiznat. Nebyly tam ale anorektické návody atd, ale plno thinspo obrázku, deník, jídelníky, fotky, diety atd. Na to se strhla lavina těhle pro-ana stránek. Stránka měla původně úel lehce zhubnout a udržet to, jenomže  to nezvladla a a během pul-3/4 roku vážila zase jen 40 kg a jela do nemocnice, blog  zrušila, ale ze světa anorexie doposud nezmizela, když  se v červenci 08 vrátila z nemocnice, hnedka  odletěla na dovolenou do Turecka, srovnat si myšlenky atd.
"Bylo to strašné, byla jsme tak vysláblá, že jsme skolabovala a naši mě odvezli do Motolské nemocnice, kde mě dávaly mesic dohromady, kdyz me do nemocnice prijimali vážila jsem 40kg.
Po propustení jsme mela 45kg, uz jsem nechtela hubnout, ale ani mi doma neslo pribrat, ja ani nevim jestli jsem chtela. V nemocnici to slo , byly tam holky se samým problemem jako ja, povidali jsme si, me to strasne bavilo poslouchat jejich pribehy. Doma jsme po propusteni zhubla na 43kg, blížilo se září ( škola - 4.ročník ) a já jsme se bala, ze kdyz budud chodit do skoly, nebudu mit cas na cvicení kterým jsem travila 2 hodiny denne. Zacala skola a ja jsem zacala chodit do fitka, kde jsme byla cca 90 minut denne, Za 4 mesice jsme se dostala na váhu 48kg, snazila sjem se jist normalne, ale cvicila jsem hodne."
Petra stala se idolem a symbolem dokonalosti většiny pro-ana.. Pro mě osobně, taky znamenala inspiraci. Strašně jsem ji záviděla a měla spoustu jejich fotek v deníku.
Dneska je Petra zase "normální". Její nemoc trvala myslím 5 let. Donedávna měla blog, kde psala o svém současném životě a vzpomínala na její anorektické období.  Petra začala zase normálně jíst a vystudovala medicínu. Zdálo se, že se odpro ana se zcela distancovala:
"Ja jsem nikdy nebyla pro-ana , na to vzpominejte! Nikoho jsem nenutila, aby si zalozil blog pro-ana.ja ho mela prvni a pak se strhla lavina s takovýma blogama :-)))) ze se nestydíte, byt trosku originálnejsi, myslím, ze to je ubohost a je mi vas vsech lito!"
Ale v roce 2009 se dostalo na povrch, že měla více blogů pod jinými jmény: Lili | 27. srpna 2009 v 13:59 "Mudr.petrak byla Mikamik, nedavno to priznala na svem blogu, jen by me zajimalo, kdy prizna taky to, ze byla i cleo sertori (denik princezny), to bylo letos a po narceni, ze je to mudr.petrak se blog zahadne smazal(pomoc, admin mi smaze blog :D) a nasledne behem chvile tam byla mudr.petrak a pak si taky hned zalozila blog (zase :D ) . to je asi dost vylecena na navrat :)"


9.8.2010 No speak evil...

9. srpna 2010 v 23:34 | Emily |  My diary
Mockrát vám všem děkuju za podporu a zájem. Nebýt toho nevím, co bych si počala. Jste úplně
neznámí lidé, kteří mě neznají a přitom o mě máte větší zájem než ty vedle, kterých denně sedím:( Myslíte si, že jsem odvážná, že tu takhle píšu? Nejsem věřte mi. Mí drazí "přátelé" věděli o mém starém blog, kde jsem detailně popisovalo začátek any, ale oni jen prahli po pikantnostech a na to, co se mi dělo kašlaly. I od těch, co bych to nečekala. A od několika mě to obzvlášť dostalo. Nikdo mě nemá šanci ( a ani chuť) zastavit. Asi neznají heslo, že němý svědek je spolu pachatel. Jsem si téměř jistá, které dvě vlezlé osoby tu zas lezou, takže nazdárek W. a J. Taky je miluju:) Tohle je moje bitva a já stanuju pravidla začátku a konce. Obávám se, že s tímhle nic nezmůžete, pokud mi zbyde čas pokusím se vám vysvětlit o co vlastně jde a pro se musím do 18cti rozhodnout. Ale stejně vám moc děkuji za každé vlídné slovo.
Dneska jsem nesnědla absolutně nic a pila jenu, Colu Light. Jsem na sebe děsně hrdá za tohle, opravdu. A zítra zase musím! Jsem na sebe tvrdá. Pomáhají mi staré časopisy, knihy, vaše blogy... Ale je to bolestivé- všechno, co tolik chci dát do pusy. Pak si vzpomenu na ty oči těch, kterým to chci dokázat a vím, že musím.
Jsem unavená z toho trápení, co mi způsobuje tenhle svět. Nevím, pro ráno vstát z postele. Držte mi zítra palce- další den s prázdným žaludkem....
EMily

Michelle Trachtenberg 0.1

9. srpna 2010 v 0:30 | Emily |  Gossip Girl

Moje láska!!!! Sice měla V buffy protivnou roli, ale teď jak je starší je dokonalá...