Leden 2011

P!nk - Fuckin' Perfect

31. ledna 2011 v 19:42 | Emily |  Music
Překrásný klip:)
Made a wrong turn
Once or twice
Dug my way out
Blood and fire
Bad decisions
That's alright
Welcome to my silly life

10.1.2011 I když tu je, někde bloudí...

10. ledna 2011 v 22:34 | Emily |  My diary
Milé mé,
Můj život přestal nabírat závratný směr - zůstala jsem stát na hladině a to mě donutí zamyslet se nad sebou. Po těch letech by mi snad konečně mělo docvaknout, že holky jako já nedostávají nic zadarmo. No a co že si každou šťastnou cigaretu přeji nehmatatelné, psychické, romantické věci? Když nezvednu ten svůj tlustý, líný zadek nedostanu absolutně nic.
Takže se vracím na blog. No a co, že už skoro všechny pro any vymizely? Ony to dokázaly, tak to zvládnu i já. Znovu, jako před rokem. Bylo to těžké, ale kdyby nebylo asi bych nepoznala, co to je krása sebeúcty.
Jsem o rok starší a mám silnější zbraně. Nejsem na nikom fyzicky závislá. Kašlu na lásku a všechno ostatní. Zase začnu tam, kde před tím než to začalo. nejdříve to musím chtít víc než cokoliv jiného - být odhodlaná vzdát se absolutně čehokoliv i toho, co na světě nejvíce miluji. To jsem minule zvládla bravůrně. Další krok je pohcopit, že máš poslouchat jen hlas v hlavě - řekne nejez, tak nebudu jíst, řekne zvracej udělám to, cvič do noci, i když máš horečku a já to udělám. A pak třetí- nikdy už nedovolit. aby odešla.
Zdá se vám to jako peklo? Já tím prošla a věřte, že je to ráj...
kolikrát už jsem znovu začínala? tisíckrát, ale udělám to iu po dvoutisícé- jednou se to znpvu stane skutečností...
Emily

Anna Wood (†16)

4. ledna 2011 v 19:57 | Emily |  PPP
Anna Woodová zemřela na anorexii

Všechno začalo 5. ledna v roce 2009. Tehdy si Anna s matkou Christine řekly, že shodí pár kil, které nabraly během mlsání o vánočních svátcích. Jenže hubnutí se školačce vymklo z rukou.
Přitom v době, kdy s dietou začala, vážila šestašedesát kilogramů při výšce sto sedmdesát centimetrů, což je podle výpočtu BMI normální, zdravá váha. To si ale Anna asi nemyslela. Za to bohužel zaplatila životem.
A rodině, matce Christine Gibson (51), která se živí jako účetní, otci Paul Wood (62), který pracuje jako stavební inženýr, a bratrovi Matthewovi (20), nezbývá, než se ptát: "Proč Anna? Proč my?"