Červenec 2011

Vicky Hay

22. července 2011 v 21:56 | Emily |  Real


Lucie

22. července 2011 v 21:52 | Emily |  Real


Only small lost soul

11. července 2011 v 1:10 | Emily |  My EMOtions
Mé princezny,
Začali pázdniny - a já jsem snad jediná osoba na světě, která se na ně netěšila. Ale jsou tady a já prstě musím přemýšlet. Co dál? V podstatě se mi potvdilo, co jsem si už předtím myslela - můj život je ubohá propast okradená o všechno krásno, co v něm kdy bylo.
Nenávidím ty průměrné lidi. Snaží se ovlivit můj život, jakoby měli patent na krásný život. Štěstí je pro ně velmi laciné a snadno dosažitelné. Na prvním místě party, na druhém spustit se. Jasně, že žijou spokojeně, ale nikdy nepoznají kouzlo zničujícího a omamného štěstí. Snaží se mi nalhat, že mí hrdinové jsou jen padouši, co mě ničí. A já husa jim věřila.
Opět jsem se uzavřela do svého malého světa, kde oni nemají přístup. Vyděšená. Chci být sama. Čtrnáctého se vrací Slečna Dokonalá a já i když se tvářím jako hrdinka jsem vystrašená. Tolikrát už jsem se natahovala po jehle, abch protla zahojenou kůži, ale pak mi dojde, že jsem silnější a že se třeba Bůh slituje, když uvidí jak moc jsem silná. Jak moc ho chci.
Ale k tomu proč píšu. Emily se vrací k Vám. Na jak dlouho? Nevím. Dokáže to? Netuším. Neztratí kvůli tomu absolutně všechno? Dost možná. Ale, kdybych v životě neriskovala nedostala bych to, co mě dělalo šťastnou. Chci zase svou zbraň proti všemu - bolesti, průměrnosti, sebenenávisti... Přes měsíc jsem nebla v anabell.
Ode dneška je vaše extremní Emily zpět. A vy moc dobře víte, že když se překonám budu zase vaše zářící hvězda.
Miluji Vás Emily