Říjen 2011

18.10.2011 Nezastaví mě nic, ani mé vlastní tělo

18. října 2011 v 23:35 | Emily |  My diary
Za včerejšek žádný úbytek - to není možné! Tak jsem dneska nejedla absolutně nic. Až na jedno mizerný pivko po divadle. Je mi ze mě absolutně zle.Jsem líný idiot. Kdybych neselhala už jsem mohla mít dááávno svou vysněnou váhu, ale ne já pitomec jsem všechno posrala. Nenávidím se. Nesmím jíst, dokud mě nedonutí naši. Kašlu na všechno ostatní. Pan Š. ma za to stojí. Dneska jsem se na něj dívala a úplně se mi kroutily vnitřnosti. Dokážu být bez jídla. Dokážu žít bez vysoké školy. Dokážu být bez přátel. A přežiju i jako kurva. Ale bez něj nedokážu jít. Nechci ho vlastnit. Jen ho mít. Alespoň na pár hodin.
Tak dost ti hloupá huso. Doslachla jsem se, že jakási Nympha dokázala shodit 10 kg za 14 dní. Gratujuli a upřímně tě obdivuji:) A pokusím se tě dohnat:) Každý pád je šance vsát. A já budu bojovat dokud se mi nezastaví dech. Pokud zítra neklesne váha, tak se vykašlu na jakýkoliv kalorický příjem. Mě nedostane nikdo, ani já sama... Měla bych dělat nějaký pohyb. Něco vymyslím...
Emily

Food: 18.10.2011

18. října 2011 v 23:25 | Emily |  My food
undefined
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: nic
Večeře: nic
Pití: 1,5l Dobrá voda neprelivá malina 1l coly light, necelé pivko


Zničená Demi Moore je stále hubenější a začíná se ztrácet před očima

18. října 2011 v 14:32 | Emily |  Star News
Hollywoodská hvězda Demi Moore (48) nosí snubní prstýnek, a to i přes problémy s nevěrným manželem Ashtonem Kutcherem, se kterým se, podle dosavadních informací, hodlá rozvést.
Demi se objevila na premiéře thrilleru Margin Call v New Yorku a šokovala nejen tím, že stále nosí svůj zásnubní prsten, ale i svou postavou, která je den ode dne hubenější a hubenější.
V červených šatech vynikly její tenké kostnaté ruce a nohy. Krásná herečka teď neprožívá zrovna šťastné období, což se podepisuje na její celkové vizáži. Podle deníku The Daily Mail váží 165 centimetrů vysoká Demi pouhých 45 kilogramů.
Kutcher svou manželku podvedl prý již několikrát. Když si ale v den šestého výročí jejich svatby užíval s tanečnicí Sarou Leal (23), pohár trpělivosti přetekl a herečka se rozhodla jednat. "Ashton Demi pravidelně podváděl a ona už to přestala snášet. Nezaslouží si takový vztah a rozhodla se to ukončit," prozradil zdroj z hereččina blízkého okolí.
Demi se prstenu zatím nevzdala.
Heleme se, kdo má červený náramek kolem ruky...


17.10.2011 Kdyby byly přání na prodej, které by sis koupila?

18. října 2011 v 0:07 | Emily |  My diary
Mé nejdražší,
chtěla bych vám moc poděkovat za podporu a účast, kterou mi dodáváte. Každý váš komentář mě drží, abych neběžela do ledničky a nesnědla všechno, co bych tolik chtěla. Ale nesmím. Nesmím vás zklamat. Jste ti jediní, kterým doopravdy věřím. Nehraju na vás komedii a s úsmvem netvrdím, jak je hubnutí pitomost a jak už nemusím chodit do anabell. Děkuji vám.
Dneska mi mamka dovolila zůstat doma. Byla nemocná, tak jsem jí doma vařila. Alespoň ještě jeden den doma v klidu. Nemám teď moc na nikoho náladu. Potřebovala bych svůj klid na hladovění. Ale zase ve škole nejsem v pokušení. Nedokážu pře ostatníma jíst. Co by si asi tak řekli, že se někdo jako já může cpát. A jsem na škole jediná kvůli komu je v bufetě cola light.
Od pátečního prvního vážení mám dola 2 a půl kila. S takovou to půjde pěkně. Vím, proč se mi nikdy nepodařilo dostat se do toho znovu. Měla jsem strach se zvážit - myslela jsem si, že je to celkem ok. Ale teď mám tu numeru v hlavě a ta mi prostě nedovolí nechta toho. To bych raději umřela než být tlustá kačená, co fňuká. Nedovolím nikomu a ničemu, aby mě zastavil - já totiž zkoušela žít normálně. A jak to dopadlo? Nenávidím se. Nenávidím všechny, kteří jsou krásní. Peklo. ---------------------------------------------------------------------------------- A to by mě nejspíš zabilo.
Mé pátrání po anách stále pokračuje a bohužel zatím bezvýsledně. S kým mám soupeřit? Kdo bude má inspirativní konkurence? Chápu, že to není lehké - kdyby bylo dokázal by to každý a na světě by neexistovali tlustí lidé. Stěžovat si je jedna věc, napsat si do motta pro-ana taky, ale dělat něco proto, už není tak ĺehké viďte! Nenechte se zvyklat tím, že jste hezké takové jaké jste (pokud samozřejmě doopravdy hezké nejste:). To vám nakecají 50kilové kamarádky, ale realita je jiná. Ony neznají ten pocit, který je uvnitř každou sekundu vašeho života. Jaké je to být věčně ta nejošklivější mezi kráskama? Zkuste si to a pak pochopíte, proč jsem zoufalá. Je mi jasné, že když vážíte 55kilo a chcete 40, tak to není taková změna. To pak děláte skutečně pro sebe, ale co když jenom prostě chci být zase znovu hezká? Nic nebylo krásnějšího než obléct šaty 36 a jít na ples. Poprvé jsem k sobě měla respekt a ústu. Za celý dlouhý život jsem byla šťastná. A nezáleželo mi na ničem jiném.
Nedovolte mi zase věřit na nereálný svět, kde i tlustí lidé mohou být šťastní...
Emily


Food: 17.10.2011

17. října 2011 v 20:27 | Emily |  Food
simplicityobsessed: >.> I wish I had seen this before I made my 2nd cup of chai latte.
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: malá celozrná bagetka (15,00)
Večeře: tři plátky krutí šunky (17,00)
Pití: 1,5l Dobrá voda neprelivá malina 1,5l aquila beauty jahoda

Herečka Mischa Barton drasticky pohubla. Je to anorexie?

17. října 2011 v 15:22 | Emily |  Star News
Mladá herečka opět výrazně pohubla.

Americká herečka Mischa Barton (25), která je známá především z televizního seriálu O.C. California, je jednou z nejznámějších hvězd, které se trápí s jojo efektem. Nedávno pořízené fotografie svědčí o tom, že to s hubnutím zase přehnala.

Kelly Osbourne 0.1

17. října 2011 v 12:48 | Emily |  Stars
Je opravdu neuvěřitelná - ten její posun v tak krásnou dámu. Jen mě mrzí, jak teď všechny uráží. Taky o sobě říká, že má velikost xs, což se mi nezdá:)
Shape1_large


Thinspo 0.30

17. října 2011 v 11:33 | Emily |  Real16.10.2011:Ale kdo se nespokojí s rájem a hledá něco dokonalejšího, najde vždy už jenom peklo.

16. října 2011 v 1:16 | Emily |  My diary
Jsem úplně, nenávratně zpět.
Jak si mohu být, tak jistá? V pátek jsem stoupla na váhu a... je mi zle. Ze mě a z toho jak jsem to podělala. Jak jsem prodala něco neuvěřitelného. Moje anorexie pro mě byla ráj. Krásný a bezpečný. Ale všichni mě zrazovali a já se nehcala lámat. A začla jsem věřit, že pro mě existuje něco daleko lepšího. Ale kdo se nespokojí s rájem a hledá něco dokonalejšího, najde vždy už jenom peklo.
Takže se mě minimálně dalších 20 kilo nezbavíte:) Budu tady zase téměř denně. Budu komentovat vaše články. Držet vás a tím chránit sebe. No přesně za měsíc mám stužkovák, tak to bych chtěla do té doby tak 10 kilo dolů. To zvládnu, ne? Nejsem žádný začátečník a samozřejmě, když se do toho pořádně obuju zvládnu to. Zvládla jsem to jednou, tak proč ne znova?
Ale dost mě mrzí úroveň hubnoucích blogů. Teda spíš neexistence pro ana blogů. To bylo vždycky to nejbezpečnější - četla jsem si ty články a snila,že jednou budu legenda jako ony. Ale teď se mi zdá, že až na pár vyjímek tu není nikdo, kdo by anu miloval. Někoho koho bych mohla bezmezně obdivovat, ne protože se narodil s 50kily a zhubl na 45kg. Ale někoho, kdo překonal sám sebe a nenechal si škatulku, která mu byla dána. Taková pro mě vždy byla Kooty, Sofie, Mimmi... Ale takové zdá se už nejsou. Takže by to bylo na mě? Vzbudit skomírající komunitu? Ale sama to nezvládnu - potřebuji vás, tak jak jsem vás potřebovala minule.
Vy možná s každým odmítnutím sousta říkáte ano štíhlosti, ale já svému panu Š. Potřebuji ho. Jsem posedlá. Když jsem s jiným myslím na něj. Dny, kdy ho nevidím jakoby neměly hodnotu. Ale nemohu se modlit k Bohu - tenhle vztah by žádné náboženství nepožehnalo. Zbyde mi tedy makat a zase si svoje štěstí vybojovat přes bolest, utrpení sama. A já to dokážu to mi věřte. A když mi to skutečně vyjde dám vám to, co ještě nikdy. Po dvou letech Emo Fairy a Emily vám dám svou fotku. Výzva? Ty já miluju.
Doufám, že nejste zklamíni z toho, že už nemiluju slečnu dokonalou:) I když je zpátky už mezi námi není nic. Je to jakoby nebylo nikdy nic. Je to pro mě úplně cizí člověk. Ale já vím, že bylo. Jen ona už nikdy nebude tou, co byla. A já už sebou nenechám jebat.
Vaše Emily

Daphne Guiness 0.1

15. října 2011 v 13:15 | Emily |  Stars
Ona je absolutně dokonalá. Takový Alexander McQueen v ženském provedení. Pije jenom výživové drinky a vůbec nic není. Má doma stovky haute couture a pořádá výstavy:) Být tak jako ona.


Birdy: Skinny Love

15. října 2011 v 10:13 | Emily |  Music


Come on skinny love just last the year
Pour a little salt we were never here
My my my - my my my
My my my my - my my ...
Staring at the sink of blood
and crushed veneer

13.10.2011

13. října 2011 v 22:43 | Emily
Ahoj, chtěla jsem zase jednou napsat:) Jak se mi daří? Poslední dva týdny dost solidně. Většinou jedno jídlo denně a to většinou chleba a nějaká ta šunka. A opravdu pociťuju změnu. Nevážím se zatím, ale zase obleču (předtím jsme to taky oblékla jen mi ze sebe bylo zle) oblečení před prázdninama:) O víkendu jím normálně, ale mohu si vařit sama - což je změna oproti minulosti, kdy víkendy jsem musela jíst i tučné jídlo:) A taky už dlouho kouřím, což pomáhá.
Vtipné je jak všem tvrdím, že jsem naprosto v pořádku a že už to neřeším. A oni mi to žerou, i když mě nevidí jíst:) Někdy už jsem tak nalomená, že chci si něco tučného dát, ale pak si vzpomenu na toho pro koho to dělám a cuknu. Nepodělám si štěstí jen kvůli tomu, že chci zrovna teď něco sníst. Ale ještě to není přesně takové, jaké bych si to představovala - jedu pomalu, ale lepší než abych zase stála na místě. Až to bude lepší určitě zase budu psát denně na blog, ale zatím to nemá smysl. Znáte mě - pokud nejsem stoprocentně ana, tak se cítím ostudně:)
Abych pravdu řekla mám v okolí odstrašující případ - holka, co jsem měla moc ráda a byla mi blízká se nejspíš zbláznila:( Spíš než poruchu na sebe upozorňuje a chová se fakt nemožně. Já se nikdy takhle zle a hrubě v největší dietě nechovala.
No za měsíc a tři dny je stužkovák, tak na sobě makám. Musím vypadat, co nejlépe. A nedovolím ničemu na světě, aby mi to pokazilo. Ale vím jistě, že 17.listopadu (den po) vznikne moje nejcitlivější a nejlepší báseň - jen nevím jestli bude o tom nejsilnějším štěstí nebo o nejničivější bolesti. Začínám být jako posedlá. Dokonce celý stužkovák pořádám, aby se nic nepokazilo - já taková neaktivní osoba, ale já prostě musím mít vše pod kontrolou. Každou písničku bude podle mě ve správnou dobu. A už mám vyhlídlé boty na 15 (možná víc)cm podpadku, teď už jen barvu podle šatů, pro které pojedu za týden do Prahy:)
Jak se daří vám? Tak, co už se konečeně zase pbjevila nějaká pro-ana? Hodila by se mi nějaké nová Kooty:) Kdybyste o někom takovém věděli ozvěte se:)
Emily