Říjen 2012

Odpovědi 0.1

31. října 2012 v 22:15 | Emily |  My EMOtions

Img1227oh_large
Aimee Fope
Zajímalo by mě, kolik kg průměrně zhubneš za týden a jestli si dáváš také nějaké dopřávací dny nebo podobě. A také, kolikrát denně se vážíš a co je tvou největší inspirací.
Děkuju :)

Odpověď:
To záleží týden od týdne kolik zhubnu, ale většinou se to pohybuje 0.5 - 1.5kg což mi tak nějak vyhovuje. Byly doby, kdy to bylo víc, ale zase byla váha hodně kolísavá. Teď se mi nestalo, že bych výrazně přibrala - buď mám váhu stejnou nebo míň.
Dopřávací dny respektie i týdny praktikuju, ale ne tak jak si to představujete asi:) Normálně jím trochu/ o dost více, ale ne že bych jedla něco, co normálně nejím. Prostě si jen tak dávám. Tak to mám třeba tento týden, tak se nebudu vážit, ale zase naopak třeba příští týden nebudu jíst více dní a to se pak nějak vyrovná:) Já vím, že to není zdravé, ale já prostě neumím jíst to, co mi nechutná - raději si nedám nic než něco hnusného, ale zdravého.
O prázdninách jsem se vážila denně, ale teď nemohu, protože na koleji nemám váhu. Někdy se týden vůbec nevážím, když vím, že bych byla zkalmaná - vím sama, že jsem to nedala, tak raději příští týden zamakám a zvážím se až pak. Ale normálně se vážím v pátek, sobotu, neděli.
Moje největší inspirace... jsem asi já sama. Jak už jsem několikrát říkala nejsem hubená a proto mám dalkeo větší motivaci než holky, co chtějí dát dolů 10 - 15kg. U mě je to fakt boj o to vypadat dobře. Mojí velkou inspirací byla, ale asi Sofie. Ona udělala to na, co žádná z nás nemá odvahu -
http://emily-in-wonderland.blog.cz/1208/pro-ana-sofiin-pribeh tady se dočteš o ní pokud Vás o ní ještě něco zajímá napište, ráda Vám odpovím buď já nebo ona sama (zrovna totiž váží 43kg, tak je na škole:)

Rou
1.Ráda bych se zeptala, jestli opravdu, když budu jíst málo (skoro nejíst) zhubnu(tuk). Nebo jestli jen začnu ztrácet svalovou hmotu a to se projeví právě úbytkem váhy.
2.Jak dlouho si nejdéle držela hladovku a jestli byl nějaký úbytek váhy (nebo centimetrů).
3.V kolika letech si začala s "anou"(nebo ses jen o ni začala zajímat - číst apod.).
4. A poslední... máš nějakou radu na to, jak začít a nepovolit? :-)
Budu táda za odpovědi ;).

Odpověď:
No první jde vždycky svalová hmota a až o ní příjdeš tak dojde na ten tuk, ale to i při zdravém hubnutí, proto je vlastně tak podstatné cvičit:) Já osobně necvičím, protože nechci svaly - chci se zbavit kil a je mi jedno, co jsou:)
Záleží, co bereš jako hladovku, protože jako hladovka se počítá, když příjmeš myslím méně než 500 kalorií. Ale pokud budeme mluvit o tom, jak dlouho jsem vydržela bez jakéhokoliv jídla, tak to bylo ještě v prvním hubnutí. Můj osobní rekord je 7 dní, ale ne proto, že bych to už nevydržela, ale protože jdem pak musela něco sníst s rodiči. V druhém hubnutí je rekord 4 dny.
Anorexie mě zajímala vždycky. Odjakživa jsem byla posedlá zvrácenými věcmi. Svůj první ana blog jsem viděla snad už někdy v roce 2007 a byla to nějaká holka, která skončila v nemocnici. Proto jsem si na tyto blogy sama vzpomněla v roce 2009, když jsem začala hubnout. Začlo to jako normální hubnutí, ale seznámení se Sofií se všechno změnilo.
Tohle je nejtěžší otázka. Poprvé jsem začala, protože mě opustily dvě osoby, které jsem milovala. Po shlédnutí jistého filmu mi v hlavě uvízla jedna věta, kterou dodnes umím zpaměti. Řekla jsem, že když budu hubená budu šťastná. Když jsem skončila a znovu chtěla začít, tak to rok nešlo - nabrala jsem o všechno zpět + bonus 15kg:( A teď když jsem ztratila všechno z minulosti... Najednou to šlo. Ztratila jsem všechno a zbylo mi to jediné... a rázem je 16,5kg pryč. To je ta cena na kterou s musí každá pro-ana připravit - ztratí všechno a všechny:(

Quinn Morgendorffer
Tak zajímala by mě tvá váha, ale čekám, že neprozradíš .)
A taky by mě zajímaly ty zkušenosti s Anabell, jak to tam probíhá, jestli ses tam třeba styděla jít, protože nejsi hubená atd.

Odpověď:
Hádáš správně, ale naznačím.
Anabell... No musela jsem tam, aby výchovná poradkyně z naší škole neřekla o mé anorexii rodičům. Bylo to tam takové divné. Měla mě na storost taková divná holka, kterou jsem já sama poučovala o anorexii:( Furt mi říkala, že jsem hezká a nechápe o co mi jde (jasně, když už jsem měla dole 25 kg). No, ale měla jsem různé úkoly, co jsem měla plnit atd. Ale pak jsem měla jednou jinou - bývalou bulimičku. Zůstala jsem tam 4 hodiny, kdy jsme se chvílemi hádaly a ... nakonec jsme si obě řekly, že to bylo nejkrásnější, co jsme v životě prožily a nelitujeme. Taky mi řekla větu, která mi dodnes leží v hlavě: "Ty jsi závislá na závislostech. Tak si vždy raději nech tu, která tě nejméně ničí."
No, když jsem chodila do Anabell, tak si myslím, že jsem byla normální/hubená. Měla jsem velikost 36/38, což je pro ně norma.

Sunny
1- Zkušenosti s Anabell, jaké to tam je, jak ses cítila a tak
2- Tvá nejnižší váha
3- Kdo nebo co je tvou velikou inspirací
4- Jak dlouho už s Anou žiješ

O váze nemluvím, jak jistě všichni víte. Ale byla to velikost 36, což byl posun z 44ky.
Těžko říct, ale já teď Anu nemám. Když jsem v roce 2009 začala, tak jsem skutečně viděla a slyšela Anu. Teď v této fázi zatím nejsem. Ale v mojí hlavě tato touha přetrvává již 3 a půl roku. Už si ani nepamatuju, jaké to bylo předtím. Vždycky jsem se nenáviděla, ale od toho dne, kdy jsem viděla ten film už nidky nebyl můj život stejný...

Deibee
Zajímaly by mě stejné otázky jako Sunny:3. A navíc ještě, tvé nejoblíbenější knihy o PPP. Děkuju :)

Odpověď:
No... Asi od Lenky Lanczové Střípky mých lásek. Ono je to tak trochu jako můj příběh - na začátku tlustá holky, která je obětí společnosti. Další srdcovka je Na dně - to, co ta popisuje je fakt neskutečně pravdivé. Doporučuji Genesis, protože je vyloženě o Pro.ana holkách navíc je to velmi zajímavá detektivka. Taky se mi zdá, že vůbec není známá Vítězství nadosah a je fakt hodně dobrá! Dále ráda Vím, jak chutná vzduch, Martina na vodítku, První starosti, Holky jako nitky.
Naopak spoustu knížek o anorexii ráda nemám. Holčička, která nechtěla vyrůst mě nebavila. Zcela bez tíže a Taková normální porucha byla taková nějak zjednodušená. Alice v zrcadle ušla, ale taky mě nijak neuchvátila - byla příliš specifická stejně jako Já jsem hlad.

PRVNÍ VÁRKA ODPOVĚDÍ JE ZA NÁMA:) PSALA JSEM ZJEDNODUŠENĚ, ABY TO NEBYLO TKA TĚŽKÉ, ALE KLIDNĚ SE DOPTÁVEKTE NA DETAILY:)

Quaestiones???

29. října 2012 v 22:05 | Emily

1351189733563944_animate_large
Holky mé zlaté,
často se tu pod články objevují dotazy, na které Vám někdy odpovím na blog, což už si někdo jiný nepřečte a položí otázku znovu. Ne, že by mi vadilo odpovídat pořád na to stejné, ale často se stane, že i něco zapomenu nebo tak. Proto tady otvírám možnost napsat otázky zde a já nějak odpovím. Nečekejte nějáký "zvídavý dotazník" nebo videjko (tyhle projevy upřímně nemusím), ale jistě existují nějaké ty otázky.
Takže pokud Vás zajímá moje inspirace, metody, zkušenosti, knihy, filmy, moje první hubnutí, moje triky jak skrývat nejezení, zkušensot s Anabell ... ptejte se :)

Food (22.10. - 28.10)

28. října 2012 v 21:56 | Emily |  My food

Pondělí 22.10.2012
Jídlo: ----------------------------
Úterý 23.10.2012
Jídlo: nudlová polévka
Středa 24.10.2012
Jídlo: ----------------------

Čtvrtek 25.10.2012
Jídlo: chleba se šunkou a hořčicí

Pátek 26.10.2012
Jídlo: chleba s šunkou a hořčicí
VÁHA: -16,5 kg

Sobota 27.10.2012
Jídlo: miska Musli (skořice a mandle), kuřecí plátky a brambor. chleba se šunkou a hořčicí

Neděle 28.10.2012
Jídlo: kuřecí vývar + kuřecí špíz s bramborem, musli


Thinspo 0.38

25. října 2012 v 16:04 | Emily |  Real
Tumblr_m36uofjgyj1rtoucco1_500_large


23.10.2012 Will I see your face again?

23. října 2012 v 17:11 | Emily |  My diary

Tumblr_mbuf7lvieh1rhtc45o1_500_large
Mé princezny,
Moc se omlouvám, že jsem se nějak neozvala, ale dala jsem si zase týdenní oddych - bez vážení, s jídlem (docela dost jídla), bez vážení,jednou hladovkou, bez Vašich blogů a jedním náběhem na záchvatové přejídání. No, ale já to samozřejmě hned napravuji:)
Od pondělka hladovka:) A ještě tak minimálně zítra a čtvrtek pátek doma uvidím. Vím, že jsem říkala, že si nebudu dávat termíny do kdy chci kolik shodit, ale do konce listopadu, potřebuji 5 - 6 kilo dolů. Změnila jsem totiž názor. Je to totiž neuvěřitelné, ale plní se mi všechny přání, co jsem měla minulý rok - další věc, co jsem si hrozně vždycky přála a nebyla možná, asi teď výjde:) Taky jsem napsala test z těžkého předmětu, kde to zvládlo 10 lidí z 24:) Já zrovna já, které se tyto věci nikdy nedějí:) Tak jsem se rozhodla, že budu znovu bojovat o třetí s mých 3 velkých přání z minulého roku - první bylo být na téhle škole a druhé, abyc začla zase hubnout. Na obou jsem tvrdě dřela a... stal se zázrak a vyšlo to. No tak zabojuju i na tom posledním:)
Jinak pár věcí, co mě štvou. Nevím, jak to říct rozumněji, ale je celkem zcestné ptát se mě jestli už nevážím málo. Nevím kolikrát Vám mám opakovat, že nejsem hubená, takže mi 15 kilo fakt moc nepomůže k tomu, aby se ze mě stala křehulka. To mluvíme o DESÍTKÁCH kil. To si fakt myslíte, že jsem 60 kilový magor, co pořád tvrdí, že je tlustý? Dám vám vědět až budu připravena něco zveřejňovat.
Další věc... Příjde mi, že skoro každá "pro-ana" nebo extrémě hubnoucí blogerka píše, že si prošla záchvatovým přejídáním. Jenže z toho, co pak čtu je mi jasné, že je to spíš jen přejídání. Ani si neumíte představit, co za hnus to vlastně. A vůbec nejsem pyšná, že mě to potkalo. To že sníte 2000 - 3000 kalorií za den fakt není ZP. To jsem si nakoupila jídlo za 500 stovek (pizza, sladké pečivo, čokolády, bonbóny, kuřecí maso, oříšky, tyčinky, čipsy...) a během hodiny ho snědla a pak několik dní nejedla nebo jsem zvracela/vzala si projímadlo. Normální přejídání, které jsem praktikovala do současného hubnutí je oproti tomu něco úplně jiného.
Jdu Vás všechny oběhnout, abych věděla, co je nového.
Mějte se krásně a držte se,
Emily


Food (7.10. - 14.10) -15kg!!!!

14. října 2012 v 23:41 | Emily |  My food
Pondělí 7.10.2012
Jídlo: kuřecí rizoto, kuřecí plátky
Úterý 8.10.2012
Jídlo: ---------------------------

Středa 9.10.2012
Jídlo: ----------------------

Čtvrtek 10.10.2012
Jídlo: chleba se šunkou a hořčicí, rio mare ve vlastní šťávě

Pátek 12.10.2012
Jídlo: miska Musli (skořice a mandle), chleba s šunkou a hořčicí
VÁHA: -15kg!!!!!!!
Sobota 13.10.2012
Jídlo: miska Musli (skořice a mandle), kuřecí kousky a rýže. chleba se šunkou a hořčicí

Neděle 14.10.2012
Jídlo: kuřecí roláda s bramborovou kaší, musli (skořice a mandle)

První hubnutí vs. Druhé hubnutí (změny, průběh)

12. října 2012 v 21:07 | Emily |  My food
PRVNÍ HUBNUTÍ
- Jednalo se období mezi 19.března 2009 - leden/únor 2011. Během tohoto období jsem zhubla 24 kilo, ale s tím, že většinu z toho jsem zhubla v roce 2009. Pak jsem vždycky zase přibrala a následně zase zhubla.
- Důvodem byl rozchod s přítelem a touha vyrovnat se Slečně Dokonalé. Odstartoval to film Protivné svůdné holky.
- Při téhle dietě jsem cvičila: 3x týdně rotoped, klasické cvičení (sklapovačky, dřepy, posilko s čínkama) - moc nestojím o svaly, navíc při mé stravě jsem ráda, že zvládnu klasický chod dne...
- Rodiče o dietě věděli, ale nerespektovali ji: musela jsem jít veškeré jídlo (smažené, těstoviny, různé buchty a maso)
- Většinou jsem měla jeden den v týdnu hladovku, ale měla jsem i několik dlouhodobých (5 dní)
- Nepila jsem neperlivou vodu, naopak perlivou/jemně perlivou, hodně CC light a zelený čaj, džusy a někdy dokonce sladké pití (Nestea atd.)
- Zhruba v roce 2010 nastalo období záchvatového přejídání - když naši odjeli na noc někam, nakoupila jsem si hrozně moc jídla (3 tabulky čokolády, oříšky, slané a sladké pečivo, bonbóny...)
- V hlavě jsem slyšela hlas "any" a dokonce jsem si ji i zvizualizovala
- Zneužívání laxativ
- Zvracení
- Závislost na nakoupování oblečení
- Samotářství
- Závislost na Pro-Ana blozích (Kooty, Trejsy, Stacy, ...)
- Celý den ve škole jsem přemýšlela o jídle - co budu jíst, jak a kolik zhubnu...
- Zhoršení známek
- V tzv. druhé fázi u mě nastala naprostá promiskuita s touhou po ocenění nového těla (o tom, co jsem dělala fakt nechci mluvit...)
- Sebepoškozování
- Zneužívání léků proti bolesti, nepravidelné užívání drog
- Pravidelně jsem nekouřila
- Práce na "PRO-ANA" knize: kniha se články ze všech časopisů o anorexii
- Četba knih o anorexii (odborná i krásná) a sledování filmů (Skins)
Tumblr_lxj0mrge7u1qllpofo1_400_large

DRUHÉ HUBNUTÍ
- K mé minulé začáteční váze přibylo "bonusových" 15 kg
- Začalo 3.7.2012, kdy jsem od 17.3.2012 zhubla 14.2kg - z toho vyplívá, že hubnu rychleji
- Odstartoval to sen, který se mi zdál v ten den na "školním výletě" po maturitě. Nechci o tom mluvit, co v něm bylo, ale bylo to takové zvláštní setkání... Taky za to mohlo špatné zvládnutí odchodu ze školy. A taky možná snaha být pro někoho dost dobrá.
- Necvičím, ale hodně chodím: nepoužívám výtahy, MHD atd.
- Oznámení rodičům jako fakt - respektování
- Přibyly hladovky: většinou 2 dny v týdnu, někdy více
- Přestala jsem jíst: smažené, pečivo (kromě chleba), těstoviny, jiné maso než kuřecí a rybí (tak jednou do měsíce libové vepřové), veškeré sladkosti, slané pochutiny, slunečnicový olej, kečup, uzeniny (kromě šunky), smažené jídlo, tučné mléčné výrobky, ovoce... atd.
- Piju neperlivou vodu, čaje, někdy perlivou vodu, CC light, Fitness syrovátkový nápoj, mrkvový džus
- Zhoršila se únava: o prázdninách jsem celé dny prospala (i 14 hodin denně)
- Posedlost vzhledem: přehnaná péče + závislost na nakupování kosmetiky
- Samotářství, nechuť k přílišnému kontaktu
- Zájem o ostatní hubnoucí blogy
- Kouření
- Žádné sebepoškozování

9.10.2012 Be careful what you wish for

9. října 2012 v 23:47 | Emily |  My diary
Tumblr_m8373ljmik1qjj3z9o1_500_large
Mé drahé dámy,
Po 3 dnech s jídlem (zní to pěkně vtipně:) se zase vracím se starou dobrou hladovkou. A víte, co ? Už jsem na porušení ani nepomyslela - naopak. Je mi fakt skvěle - necítím hlad a jsem nabitá pozitivní energií. Navíc, když se na sebe podívám do zrcadla vidím, že to má všechno smysl. Když si to tak převaluju v hlavě - vždyť jsem minulý týden nejedla 4 dny (až na trošku šunky)!
Víkend byl zase příšerný - když jsem doma, tak se strašně babrám v minulosti. U dveří mi doma vysí plakát z jednoho koncertu, který byl tak před rokem a půl (mám pocit duben 2010). Někdy když odcházím z pokoje, tak se na něj podívám nebo se ho dotknu - a zase zatoužím vrtáti se tam. Mám pocit, že to byl dokonalý okamžik, který bych chtěla znovu prožít. Ale taky je to mimo dietu. Tloustla jsem a bylo mi to naprosto jedno. Byla jsem prostě jen šťasná. Otázka tedy je - co bych si právě teď vybrala? Taťka mi o víkendu řekl - máš, cos chtěla... A to opravdu mám - mým největším snem před rokem bylo být na téhle škole. A zase začít hubnout. Začít znovu bez minolosti. Tleskám si, mám to všechno. Jenže už nemám nic jiného. Na tohle se člověk nidky nemůže dostatečně připravit.
Tady je mé tajemství, proč vydržím hladovky - je to o tom pocitu. Ne hladu. V každé vteřině, kdy mám prázdý žaludek je to jen o jediném pocitu, že až budu hezká a hubená budu konečně šťastná. Já mám tuhle naději. Do teď, když se něco podělalo nebo mi někdo ublížil řekla jsem si, že je to proto, že jsem tlustá. Proto vám, co vážíte 50 - 60 kg se tolik nedaří - vy budete hubenější. Já budu možná konečně hezká.
Tak buďte dámy opatrné, co si přejete. Někdy se totiž sny začnou skutečně plnit...
Mějte se krásně,
Emily

Food (30.9.2012 - 7.10.2012)

7. října 2012 v 22:20 | Emily |  My food
Pondělí 30.9.2012
Jídlo: ---------------------
Úterý 1.10.2012
Jídlo: chleba,šunka, hořčice

Středa 2.10.2012
Jídlo: ----------------------

Čtvrtek 3.10.2012
Jídlo:----------------------------
Váha: - 14kg

Pátek 5.10.2012
Jídlo: 15 dkg šunky

Sobota 6.10.2012
Jídlo: miska Musli (skořice a mandle), domácí kuřecí rizoto

Neděle 7.10.2012
Jídlo: brambory a kuře, miska Musli (skořice a mandle)

Dneska se mi fakt vylepšila nálada:) Ani se mi nectělo vážit, protože jsem si zase oblékla staré skinny kalhoty. A docela mi slušely:)5.10.2012 And they don't know what I've been through

5. října 2012 v 0:37 | Emily |  My diary
Tumblr_m7glhfesty1r33qupo1_500_large
Princezny,
Zase doma. Mám pocit jako by na mě pokaždé usedl těžký prach. Všechny ty problémy, které nemám sílu dále řešit. Všechny ty vzpomínky, které tady poletují ve vzduchu...
Mám pocit, že ta osoba, co tu žila je dávno mrtvá. Připadám sama sobě cizí. Nikdo, kdo mě znal předtím by mě snad povahově ani nepoznal. Stal se ze mě samotář a podivím posedlý jen sám sebou a tím jak být perfektní. Ne dokonalá, to já nedokážu... Nemám zájem o párty (alkohol jsem neměla 2 měsíce). Navíc jsem přestal věřit lidem. Nestojím o přátelství, protože vždycky to skončí stejně. Zase mi ublíží. Snažím se proto být neviditelná, i když se mi to moc nedaří. Lidé se na mě tak nějak nabalují, ale snažím se kličkovat a udržovat vztahy jen na společensky nutné úrovni.
Víte, nebýt rodičů asi bych už nechtěla žít. Je to divné, ale co jsem na škole, dívám se na ně jinak. Fakt mi chybí. Možná, protože jsou jediní, kteří nikam neodejdou...
Dneska opět hladovka. Ani jsem to neplánovala. Byl to prostě tak nějak přirozený stav. Žádné nutkání, snaha... Taťka, když jsem přijela domů řekl, že v tom /město/ snad nemůžu nic jíst. Když jsem se ho zeptala, jak to myslí, tak řekl, že když se na mě díval ze zadu vypadám jinak. No, tak to určitě. Možná, protože nevidí moje obrovské stehna!
Zítra okamžik pravdy na váze. Snad bude milosrdná, protože zítra bude fakt těžký den:(
EMily

3.10.2012 I can't open up and cry, 'cause i've been silent all my life.

3. října 2012 v 19:49 | Emily |  My diary
Tumblr_m1tlt9zxtw1roorquo1_400_large
Princezny,
No, tak se včera hladovka nekonala. Ale to jenom proto, že jsem se fakt naštvala. Nikde jsem nesehnala 2 litrovku Coly Light! Tak jsem si koupila chleba a šunku. Ale, tak žádná tragédie se nekoná, protože já to umím napravit. Jeden den špatný? Druhý hladovka:) Jednoduchá rovnice, která je pro mě již naprosto přirozená. Nechci se k ničemu nutit - chci, abych to fakt chtěla. Chtěla hladovět. O tom to všechno je - chctít to sama od sebe. A dneska mit to fakt jde - bez nutkání po něčem sáhnout:)
Dneska se mi zdál velmi podivný sen. Který mě přesvědčil, že musím dál zabrat. Víte, jako až se dostanu do další dekády dovolím si zase toho člověka navštívit. Doprdele, ale v tom je ten problém. Chybí mi někdo, na koho jsem si to netipla. Ale pořád se mi zdá o člověku, do kterého bych to v životě neřekla! Asi už se ze sebe zblázním. Jsem magor.
Těším se domů. V pátek bych konečně chtěla sáhnout po projímadlu. Ale jsem zvědavá na váhu. Je to dlouho, co jsem se nevážila víc jak týden. Snad by to mohlo být na úbytku -15kg. Ale spíše nebude:(
No držte se kočky
Vaše Emily


1.10.2012 I fall for our memories every day

1. října 2012 v 18:30 | Emily |  My diary
Tumblr_mb2cjydg4a1rudbhto1_500_large
Mé drahé dámy,
Neozvala jsem se celý týden - jsem fakt hrozná, ale boužel jsem prožívala velmi příšerný týden! Nemá smysl tady psát, co se dělo, ale zase jsem objevila v životě někoho, kdo mi ubližuje a kterého bych měla za života vystrčit. To by pro mě nebylo nic nového, kdyby to nebyl mi člověk jedne opravdu z těch nejblížších (jedná se o rodinu, takže tu nebudu prát špinavé prádlo). Dokonce jsem se jednou v noci vzbudila s takovýma křečema mezi žebrama (nevím, co tam je za orgán - nejsem biolog),tak moc, že jsem myslela, že umírám. Normálně jsem klečela nad záchodem, nemola bolestí dýchat, bylo mi na zvracení. Hlavou mi probíhalo, že jsem něco podělala s dietou a teď mě to zabije... řekla jsem, že si budu muset zavolat sanitku (i přesto, že k doktorům zásadně nechodím, protože z nich mám panickou hrůzu). Ale protože mám posunutý práh bolesti řekla jsem si, že to prostě vydržím. Dala jsem si hrst léků proti bolesti a bylo to ok.
Měla jsem takový stres, že jsem jedla. Docela dost, ale podle pravidel - nic, co byc nesměla, ale porostě ve větším množství než se pro dietu hodí. Taky se mi ani nechtělo vážit a psát jídelníčky. Takže to berte jako takové týdení prázdniny.
A tento týden? Jako trest za minulý týden - extrémní týden. Dneska hladovka. A nejlepší by bylo kdyby to tak šlo ještě zítra a snad i ve středu.
Jinak jsem si se školou pěkně nandala - to bych určitě měla věší klid na té psychologii. Ale tak snad to nějak půjde:)
Pište víc článků atd., abych tu měla, co dělat:) Chystám jeden článek o tom, co se u mě mění vždy, když držím extremní dietu...
Mějte se Emily