Duben 2014

Emma Duffy

27. dubna 2014 v 12:00 | Emily |  PPP
Emma je těžce nemocná již od svých 8 let…

Emma Duffy začala mít problémy s příjmem potravy již ve svých 8 letech. Tehdy totiž začala tancovat a vedoucí tanečního kroužku jí řekla, že je moc tlustá. Tenhle ostrý střep, který jí absolutně naboural sebevědomí, se jí usadil v hlavě a od té doby zbýval už jen krůček k rozvinutí vážné duševní choroby - mentální anorexie. Emmě je dnes 24 let, má za sebou bezpočet hospitalizací v nemocnici, ale také mnoho pokusů o sebevraždu. Jelikož je její nemoc opravdu vážná, několikrát doslova utekla hrobníkovi z lopaty. Aby mladá žena měla nějakou šanci na uzdravení, musela by podstoupit náročnou terapii pod lékařským dohledem. Jenže ta je příliš nákladná a rodina si ji nemůže dovolit. Pojišťovna navíc podobné služby nehradí, a tak má Emma nyní jen malé vyhlídky, že by svému tělu mohla nějak pomoci. Její milující rodina se však rozhodla, že se vynasnaží z plných sil a pokusí se upozornit na problém, který ji postihl, a zároveň s tím požádat o finanční pomoc. Zveřejňují tedy její fotografie, které jsou nejen dokladem hrozné nemoci postihující stále větší množství dívek, ale i hlasitou prosbou o pomoc!


Emma by ráda žila normální život, ale nemoc jí to nedovolí.

Již několikrát se pokusila o sebevraždu.Celá její rodina je jí velkou oporou.

Anorexie je během na celý život.

Jejím snem je být opět zdravou ženou.

(extra.cz)

Before x After 0.4

22. dubna 2014 v 19:48 | Emily |  My food
Duben se nám nachyluje ke konci a já Vám dlouho nepodala důkaz o tom, že neležím v chipsech a čokoládě:) Od posledních fotek by to mělo být zhruba o 7 kg méně. No nevím, podle mě to není moc vidět, ale tak budiž:) Už se ale tolik nefotím. Pokusím se fotky doplnit, ale jsem lajdák:) Fotky jsouz různých fází dubna, ale nemyslím, že by byl mězi němi nějaký rozdíl. Pokud budeme mluvit o centimetrech - Od posledního focení - boky -4cm, pas - 4cm, přes žebra (takový ten tuk, co je pod nimi) - 6 cm, zaděk - 5cm, stehno nejtlustčí -3cm :), lýtko - 2 cm :), prsa -2cm :(. Jsem spokojená:) Nohy se pomalinku hýbou. I když jsem se tento týden na váze trochu zasekla, tak nevadí. Svou postavu bych definovala jako normální s problematickými partiemi - stehna, břicho, lýtka.
Musím Vám říct, že si všechno hrozně moc užívám. Nehodlám se zakopat někde do nory a syslit si svůj úspěch. Tolik lichotek, co jsem slyšela za poslední dobu... dokonce jsem měla při jedné slzy v očích. Kamarádka mi řekla, že je na mě pyšná. A vlastně všichni říkají takové úžasné věci. Obzvlášť třídní sraz pro mě byl pecka - teprve tam mi došlo, jak moc jsem se změnila. Mimochodem - zdravím Tě, Vašku:D Dnes mi spolužačka teskně řekla, že se ztrácím před očima. Mohu v klidu sedět na klíně:)
A někoho jsem poznala - nečekjete žádnou lovestory, protože se rozhodně teď nechci zamilovat a uvázat se, ale... je neskutečná kombinace věcí, které mě přitahujou:) A už nedovolím, aby se ke mě někdo choval jako k chudince - už nejsem ta tlustá ubožačka. Došlo mi spousty věcí... a dokud nebudu znovu tlustá, tak už nikomu nedovolím, aby se mnou vymetal podlahu.


A menší připomenutí:


A na závěr, zase jedna tlustá fotka. Není jich pro mě nikdy dost - jen ať se stydím!


http://ask.fm/wonderlandforemily

Thinspo 0.50

22. dubna 2014 v 10:21 | Emily
G I R L


17.4.2014 Die with memories, not dreams

17. dubna 2014 v 10:34 | Emily |  My diary
. | via Tumblr

Mé drahé,
Neozvala jsem se, protože jsem moc nevěděla, co psát. Je to skvělé, protože kdysi jsem měla ve zvyku nepsat jenom, když se mi nedařilo. A mě se daří:) Už jenom 9 kg:) Už jen mizerných 9 kilo do šortek! Už si všímám, že moje stehna pomalu chytají takový menší "rozměr" a nejsou tak "kládovité". Minulý týden byl teda hrůzný a fakt jsem se bála, ale nepřibrala jsem a zvracení jsem zase srazila na max. 2 krát denně. Zkusila jsem si šaty, které jsem měla na sobě v tanečních, když mi bylo 16 let - mají velikost 38 a v pase jsou maličké. A jsou mi! Všechny kalhoty 40 jsou mi volné, tak mám v plánu zkusit si 38čky v obchodě, jestli už je to fakt pravda!
Ale máme tu jednu nepříjemnost. Mamka něco tuší. Včera mě fakt vyděsila. Ukazovala jsem jí na sobě podprsenku (páře se, tak jestli půjde spravit) - mamka vykřikla, že jsem anorektička. Berte to s obrovskou rezervou - my jsme byli vždycky oplácané všechny holky a pro mamku jsou normální holky anorektické:) Sama má postavu na svůj věk skvělou - vel. 40 s tím, že má hezčí nohy než já, ale vršek mám já hubenější. A ják já mám výrazné kosti, tak jí to vyděsilo. Není to krkavčí matka, ale já doma pořád chodím v obří mikině a legínách, což vzhledem k mým kýtám je bezpečné:D Hned jsem to otočila, že sama je anorektička (za poslední dobu hrozně zhubla).A pak jsme se bavily - ptala se mě na věci z minulosti. Jenže několikrát řekla, že si můžu jíst jak chci, ale nesmím zvracet. Chápete to? Kdyby něco tušila (slyšela mě apod.), tak by snad hned udeřila v u chvíli. Ale možná prostě vidí, že jím a přesto dost hubnu. Budu muset být ostražitější a pozornější! Jinak mi řekla, že by mě nikdy neposlala do blázince. Takže pohodka:)
A teď k dobrým zprávám. Cítím se skvěle. Jaro je tady a já už nehodlám sedět. Líbím se. Je to tak nepochopitelné pro mě. Za poslední dobu projevilo hned několik kluků o mě zájem a já jsem prostě... šokovaná. Ne, já už nejsem ta tlustá se kterou si může někdo (dovolte mi sprostý výraz) vyjebávat! Nebudu už čekat na některé, co se nedokážou pořádně vymáčknout. Chápete kluci (i dokonce i mladší a stejně staří) mě zvou na rande! A já už se tomu. tak vehementně nebráním. Nehledám žádnou lovestory, ale když mi prostě někdo řekně, že chce na kafe nebo pivo, tak už neodmítnu. A je mi už jedno jestli mu je do třiceti, padesát nebo devatenáct! Měla jsem pořád nějaká pravidla, která mě omezovala. Hezké je, že mě fakt zvou na rande - žádné jenom do postele, no to asi chtějí pořád, ale už to dělají galantně:) A poznala jsem jednoho... spojení dvou věcí, které mě na mužích přitahují. Je to jako zázrak! Takže je jaro - mladší už nebudeme, hezčí snad jo, ale spoléhat na to nemůžeme:D
A jedna velikánská novinka - mamka mi včera řekla, že mě vezme ke kožní/plastičce a odstraníme moje jizvy z popraskené kůže! Určitě ty ruce a břicho! A pokud budu chtít tak i nohy od jizev normálních! Holky, já snad jednou budu i normálně hezká:)
Jak se daří Vám krásky? Dietaříte řádně?

Vaše
Emily


EDIT: Už jenom 8 kg, miláčkové:D

http://ask.fm/wonderlandforemily

9.4.2014 Dobře ví, že krása musí bolet - hlavně, že máme zase dvě kila dole...

9. dubna 2014 v 13:43 | Emily |  My diary

Mé drahé,
Na dny jako byl včerejšek si budu jednoho dne pamatovat. Můj cíl je za jen 10 kg. Když jsem si před necelými dvěma lety stoupla na váhu, tak jsem chtěla umřít. Říkala jsem si, že to není v lidských silách dokázat to, co chci. Když jsem v pondělí viděla tu váhu, tak se mi zastavil na okamžik dech. Stála jsem na té váze a byla jsem tak... pyšná. Vyáhla jsem papír s kilama (jsou tam napsány všechny váhy od začátku) a došlo mi, že škrtám předposlední barvu před cílem. Řeknu Vám něco - já si opravdu nemysela, že to někdy znovu dokážu. Jasně pět, deset patnáct kilo... Ale třicet jedna? A učinila jsem rozhodnutí - po těch 10 kilech se pokusím o další 4 kila a zarovnám to na svou vysněnou váhu, ještě když jsem byla rozhodnuta hubnout normálně (můj první cíl v šestnácti). Nebojte, není to rozhodně žádná podvýživa. Takže deset kilo je cíl a ty čtyři další jsou spíše takový sen.
Mimochodem, víte, co bych si někdy přála? Vidět se z venku. Jako jak mě asi lidi vidí, když k nim příjdu a oni si mě pamatujou jinou. Třeba včera jsem přišla za svou bývalou profesorkou po jedno měsíci (!!!) a ona, že jsem hrozně zhubla - pak ale dodala, že bych měla být opatrná (ví, že jsem s tím měla obtíže). Odhaduju, že je rozdil 5-6 kg, což je pro mě osobně neviditelný rozdíl. Tak jsem to prostudovala na mírách a teoreticky by to mělo být vidět. A pak ty němé pohledy a občas nějaký ten hrdý úsměv. A další košile, co jsem ji sixe zapla, ale raději ji nosila rozeplou... je mi volná po měsíci:)
Vaše komentáře pod minulým článkem mě fakt dostaly. Úplně jsem chytla záchvat, že budu tlustá pro Vás pořád, ale pak Lilie " Co bys měla z toho, že by si tady o tobě pro-any šeptaly, jak jsi podle jejich měřítek nádherně hubená. Důležitý je to venku.". Má pravdu - já jsem jinde než Vy. Ne, já už nejsem mladá holka, co si může dovolit, co chce. Mě už nikdo nezachrání. Ano, mohla bych dále hrát "hru na Anu". Ano, je to hra - řekněte mi kolik holek to dotáhlo do konce pomocí Any? Já za sebe jsem to nedala. Pro Vás já budu tlustá pořád, ale bohužel... raději budu, když budu venku považovana za hezkou. Ne, já nechci být vychrtlá, ale hubená. K čemu by mi bylo zhubnout pod 50 kilo, když by mě zavřeli do blázince a já musela znovu přibrat? Pokud budu mít normální váhu, tak na mě nikdo nemůže. Jakým způsobem? Do toho nikomu nic není.Mimochodem, včera jsem studovala následky bulimie a anorexie. A víte, co? Jsou naprosto totožné až poškození hrtanu, což ale bývá i při podvýživě.
Za více jak týden mám třídní sraz. Takže bych ráda dala do té doby dvě kila dolů (víc bych se nezlobila:).
Jak se daří Vám? Pokud to nejde, tak mám radu. Dva měsíce jsem se nespouštěla, omezila párty a soustředila se... No a skoro 10 kg dole. Je to smutné, osamělé, ale opravdu to dost pomáhá.

S láskou,
Emily

http://ask.fm/wonderlandforemily

Thin/Normal/Fat

6. dubna 2014 v 9:46 | Emily |  My EMOtions
Fat

Včera jsem si projížděla na VV jedno fórum "Ukaž postavu". Projela jsem několik stránek a měla jsem opravdu smíšené pocity. První poznatek - hubnené holky, tam dávají fotky s komentáři jsem nespokojaná/potřebuju zpevnit/jsem hnusná/oplácaná - tak si pojďmě říct, kdo z nás opravdu oplácaných vlastní serii sexy odhalených fotek a dává je někde na fórum? Druhý poznatek - občas tam padla nějaká fotka silnějších/oplácaných/obézích holek (ale většinou něco na těch holkách byla, jinak by tam ty fotky asi nedaly, že) - a hle všechny ty normální a hubené holky - ty jsi tak sexy/ mě se líbí když je holka oplácanjěší/závidím apod. Opravdu? Nemluvě o tom, že před okamžik, tak skuhraly nad svým 50 kilovým tělem. Ale ono je to tak - špeky se na druhých snesou lépe, co? Mám přesně jednu kamarádku, co furt jak jsem sexy a že tomu nerozumí. Ano, cpe se a má max. 50 kilo. Z cizího krev neteče, co? Jenom proto, že jsem se jako obézní tvářila statečně a silně, neznamená, že to byla pohodička, ale to asi každý nepochopí.
Proč jsem tam ale byla? Hledala jsem někoho ve stejné výšce s mou vysněnou váhou číslo jedna. A nenašla. Ale je to fakt masakr, jak na každém může jedna váha a výška vypadat jinak. Některé holky měly vyšší váhu než já nebo jen o malinko menší a byly daleko hubenější. A víte, co je nejhorší - jsem kilo od váhy, kdy jsem podle mě měla už normální nohy. A teď? Dva špalky! Možná je to věkem nebo mám teď rozložený jinak tuk.
A tak bych na Vás měla dotaz - co je vaše definice hubenosti/normálnosti/opácanosti/tloušťky? Na ostatních, ne na sobě! Je to nějaká konfekční velikost (pro mě hubenost je od vel. 36)? Je to nějaká váha? Centimetry? BMI? Určitě něco takového máte, tak se se mnou podělte, protože já bych byla do budoucna ráda hubená, ne normální. Jen moc nevím, co to je:) Jo a, jak je ta známá 90-60-90, kolik je ideální stehno a paže?

PS: Do cíle (prvního?) už jen 11 kg!

http://ask.fm/wonderlandforemily