Červen 2014

Pro Ana 2.8

29. června 2014 v 0:32 | Emily |  Pics


Diet Coke 0.2

26. června 2014 v 23:48 | Emily |  Pics
diet coke


19.6.2014 Reach the unreached. Touch the untouched.

19. června 2014 v 18:11 | Emily |  My diary
Heart Skirt <3 .

Mé dámy,
Konečně mám za sebou poslední zkoušku a čeká mě už jen jeden drobný zápočet. Jinak jsem tento semestr dala všechno a až na jeden zápočet na první pokus. A to jsem se vlastně vůbec neučila:D Nevím, ale u té poslední zkoušky se stalo něco, čemu do teď nemohu uvěřit. Byl to fakt náročný předmět, u podivného vyučujícího (je mu určitě více jak 60 let)... za dveřmi byl vždy slyšet jenom řev. Holky vycházely se slzami v očích nebo rudé. A já kráva se na to učila asi 3 hodiny. A když jsem tam došla, tak jsem byla totálně mimo. Odpověděla jsem tak na jednu otázku ze tří a to ještě nic moc. Tak jsem mu prostě řekla, že odejdu a přídju za týden. On? Že kdyby mě chtěl vyhodit, tak to udělá a že nechce. Ptal se mě jestli mám kluka. A potom, že jsem krásné stvoření, ale ne asi moc chytré. Dokonce mi tam začal ošetřovat ruku:D Ani jednou nezvýšil hlas. Pak řekl, že jestli souhlasím s trojkou. A když jsem odcházela, tak řekl něco ve smyslu, že bych měla mít přítele, když pracuju v hospodě, protože holky s takovou prdelkou jsou v nebezpečí. Pořád to nějak nemohu pochopit - řval po daleko hubenějších, prsatějších, krásných spolužačkách. Skoro všechny dostaly trojku a to to fakt uměly! A víte, co? Všichni mě pořád podezřívali, že mám známky neoprávněně, tak prosím, konečně je to pravda:D Možná Vás to pohorší. Feministky si boudou škubat vlasy. Mě je to fuk.
Jak jste si všimlu, tak ano - mám brigádu v hospodě. A tento víkend tam budu pátek, sobota, neděle. Minule jsem byla jeden den a bylo to fakt fyzicky peklo. Ale tak je to brigáda, kterou jsem si myslela, že nikdy nemůžu mít:) Nejsem vyučená, nemám praxi... a stejně ji mám:) Chci hlavně mít praxi, abych pak mohla pracovat kdekoliv v kavárně nebo hospodě.
Cvičení se držím. Je to peklo a hnus! Denně to je tak 30 - 45 minut utrpení:/ Nenávidím to, ale dokončím, co jsem začala. I když teda docela mě děsí ta dřepovací challange - 250 dřepů? To nikdy nemohu dát:D Mám natažené boky:D Ale je fakt, že je to den ode dne lepší. Akorát teď minimálně tři dny vynechám - budu v práci třeba 10 hodin, tahat těžké tácky a celou dobu stát na nohou. Minule to trvalo od 6 hodin do 5 ráno. A teď už tam mám být na dvě:/ Minule jsem normálně cítila, jak mi dochází fyzicky energie - jako by mi docházelo palivo.
Váha se drží -7 - -6 kg do prvního cíle. Ale blbne mi váha - pokaždé ukáže jiné číslo:/ Budu si asi muset pořídit novou. Jinak včera jsem si poprvé zakoupila kalhoty velikoti 38:D A košily taky, ale to jen proto, že se mi menší otevírala přes prsa, což mi připadá nechutné:/
Mám se prostě výborně. Nad ničím nedumám, nic neřeším... prostě si to prožívám a užívám. Někdy se na okmažik zastavím a říkám si - co se to s mým životem stalo? Proč najednou všechno jde a funguje? Plní se mi všechny sny a já to pořád nějak nemohu pochopit.
Jak se daří Vám?

S láskou,
Emily

http://ask.fm/wonderlandforemily

Thinspo 0.52 Summer

16. června 2014 v 9:47 | Emily |  Real


13.6.2014 That feeling

13. června 2014 v 10:27 | Emily |  My diary
imgfave - amazing and inspiring images

Mé drahé,
Nepsala jsem, důvodem však nebylo to, že bych neměla o čem. Právě naopak. Všechno se tak nějak pohnulo, změnilo,... Byla jsem líná o všem psát:)
Začnu u toho, že se mi více jak týden nedařila dieta. Nebudu se vymlouvat na to, že jsem měla zkoušky, začala s brigádou apod. Prostě jsem více jedla a málo zvracela. V podstatě jsem to udělala vědomě - věděla jsem, že přiberu. Není to katastrofa - pořád mínus 8 do cíle. Ale zase jsem to chytla pevně do rukou a váha klesá:)
Doma už to začalo. Pamatujete jak mě při prvním hubnutím okolí uráželo, naráželo a komentovalo? Už je to tu zas. "Kde máš prsa?" "Vypadáš jako z koncentráku." "Jsi kost a kůže." Pořád o tom mluví, i když to samozřejmě není pravda. Musíte brát v potaz, že jsem byla obézní, najednou mi jsou vidět klíční kosti a hned jsempro ně "vyhublá". A taky v rodině, kde je váhový průměr u žen nadváha, tak je to prostě změna no. A taťkovi se hubené holky nelíbí. Jinak už jsem předhonila mamku:) Zkoušely jsme si její staré věci a rozhodovaly, co si nechá, co si vezmu já a co jde pryč. Všechny kalhoty mi byly velké. Když jsem šla na brigádu, tak jsem potřebovala černé kalhoty. Dala mi jedny 38čky, co ale jsou takové ty zcvrklé, miniaturní s pevnou gumou v pase. Smála jsem se jim, že to nemůže nikdo obléknout. Smích mě přešel, když jsem v nich stála před zrcadlem.
Byla jsem s kamarádkou na drinku. Bavily jsme se o váze. S mou překrásnou, všemi chtěnou, kamarádkou, které mě tenkrát stíhala při prvním hubutí. Byla jsem celý život její ošklivá,tlustá kamarádka, protože i při své nejnižší váze - ona byla hubenější. Psala jsem, že přibrala. A když mi řekla svou váhu (tipovala jsem jí o 4 kg méně), tak... vážím méně. Seděla jsem a dívala se na ní. Je nádherná - má větší prsa a kulatější zadek. Najednou mi to nějak došlo - já už nemusím. Jsem jako normální, hezké holky. Kdybych chtěla, tak toho mohu nechat a udržovat. Ale druhý den jsme se domluvily... počkejte si - na cvičení:D Po bezmála 2 letech diety jsem včera poprvé cvičila. Sestavička z dob anorexie. A chtělo se mi umřít:D Nikdy jsem to nepřeháněla, tak si to nepředstavujte jako kdovíjakou pecku, ale pro mě je to až moc:)
K mužům se vyjadřovat moc nebudu. Ten učitel? Zase stejný příběh jako je to u mě pokaždé. Škoda mluvit. Škola? VYNIKAJÍCÍ:D Vůbec nevím jak, ale nejtěžší zkoušku jsem dala bez přípravy. Už mě čeká jen jeden zápočet a jedna zkouška.
Léto se blíží a já mám docela dost plánů. Vysněný festival. Pár výletů. Vysněná brigáda - v hospodě:) Cvičení a hubnutí- A příští týden si půjdu koupit krajkové šortky:)
Jak se daří Vám?

S láskou Emily:)

http://ask.fm/wonderlandforemily

Bow tattoo 0.1

5. června 2014 v 0:31 | Emily |  4 you
Zvažuju. že až budu v úplném cíli, což je mimochodem snad už jen za 8 kg, tak si nechám udělat tetování. Vzhledem k věku a povaze budoucího povolání to nesmí být vidět. Hrozně se mi líbí mašličky nebo falešné podvazky na stehnech. Docela se mi líbí i zezadu pod zadkem:) Ale zase si říkám - za 10 let už to bude nepatřičné. Nebo co když zase přiberu? Na druhou stranu, kdy jindy než teď?Hot pants 0.1

5. června 2014 v 0:17 | Emily |  Fashion


Pro Ana 2.7

3. června 2014 v 2:19 | Emily |  Pics
.