Březen 2015

Femme Fatale 0.1

11. března 2015 v 20:16 | Emily |  Pics
0NbIe5E.gif (500×302)Pro Ana 3.2

7. března 2015 v 14:50 | Emily |  Pics
Skin Like Paper Chapter One - Page 1 - Wattpad


4.3.2015 There´s a battle a head, many battles are lost. But you´ll never see the end of the road.

4. března 2015 v 0:27 | Emily |  My diary
Hate myself

Mé drahé dámy,
Potřebuji Vaši pomoc. Selhala jsem, selhávám, podělala jsem, podělávám... Prostě jsem se dostala do vleku, který už nějak nezvládám a proto se obracím s prosbou o podporu.
Mám za sebou jeden z nejtěžších měsíců svého života. Ano, leden byl... bolestivý, plný děsu a... no nevím, jak to jen popsat, ale nikdy jsem nemyslela, že něco podobného budu znovu prožívat. Skoro jsem nespala. Přejídala jsem se. Zvracela, ale ne dostatečně. Klepala se strachy a brečela. V tom prosincovém záchvatu jsem mluvila o něčem, co jsem si sama neuvědomovala a hned to vyvrátila, ale v lednu se ukázalo, že ve mě je pořád ten strach, ta psychická nevyrovnanost. Dokonce jsem zvažovala vztah s někým normálním a hodným. To vše jsem bohužel řešila jídlem. Alkohol jsem pít moc nemohla po tom, co se mi stalo v prosinci, takže tu byly kvanty jídla. Nevím, jestli mluvit o záchvatovém přejídání - nechci to používat jako výmluvu.
Ano, selhala jsem. JÁ to byla. JÁ řešila strach a nejistotu jídlem. Je to jen má vina a nesu si následky. Jaké? Od nejnižší váhy (červenec, srpen) je to 8 kg navíc, od klasické váhy (normální, bez výraznějšího omezování) je to 5 kg navíc. Není to moc, ale ani málo. A je to hlavně začátek - pokud se sebou něco neudělám, tak budu na tom zle, hodně zle. Minule to byla původní váha, plus 15 kilový bonus. Kolik by to bylo tentokrát? Je to přesně jako tenkrát - nejsi tlustá, tak proč si nedát tu čokoládu? Jeden burger s kamarády tě přece nezabije. Ukonejšení.
Upřímně nevím, jak teď pokračovat. Po tom všem, co jsem dokázala... nevím. Jsem v pasti, motám se v kruhu... A musím se zase vzchopit - chci dosáhnout svých cílů a proto budu muset najít nový směr a sílu. Takže se vracím k blogování - jiný začátek mě teď nenapadá. Potřebuju to dostat zpátky do hlavy - v plném rozsahu. Protože najednou... nemám žádnou jistotu, nedokážu se pořádně nadechnout. Poslední dny přemýšlím o svém tlustém životě a jak moc jiný byl minulý rok. Ne, já už nedokážu žít jinak. Nevydržím žít v tomhle nechutném těle. Už zase mám pocit, že hraju druhé housle... zase jsem ta tlustá kamarádka. Pokusím se si to zase narvat do hlavy, protože v srdci to pořád cítím. Nedávno jsem našla papír, kde jsem si odškrtávala jednotlivé váhy k cíly. Když jsem byla na začátku, tak to bylo skutečně nemožné a nepředstavitelné. Ani já tomu nevěřila, natož okolí. Tak málo stačilo k prvnímu velkému cíly - 3 kila! Nemohu to vzdát, už jenom kvůli tomu, ci už jsem pro to vytrpěla. Nechci a nebudu kňourat! Ne, to nikdy nikomu nepomohlo. Jenom tvrdé soustředění a disciplína má výsledky.
Dokonce zvažuju, že bych se po 5 letech znovu podívala na první řadu Skins - ta se mnou byla v úplném počátku. Taky zvažuju zase nějaký zákaz, dokud se nedostanu na svou původní váhu. Oběhnu blogy, abych se třeba i u někoho inspirovala (doufám, že to nebude zklamání).
Ve vzduchu je jaro a pokud mě znáte, tak víte, že mě naplňuje květinová nálada... Musím zkusit vše a věřte... já zkusím možné i nemožné. Já nemám limity a tabu. Jako vždy...

Vaše Emily


http://ask.fm/wonderlandforemily