Září 2015

Pro ana 3.5

28. září 2015 v 1:23 | Emily |  Pics


21.9.2015 You got that medicine I need.

21. září 2015 v 23:06 | Emily |  My diary
She smokes so beautiful...


Mé drahé dámy,
Dlouho jsem se neozvala, co? Tak nějak jsem na všechno pozapomněla a na tento fakt jsem vlastně přišla až po několikerém narážení mé kamarádky - ona si nějak vsugerovala, že když nepíšu na blog, tak jsem mimo hubnutí a naopak. Dámy, není tomu tak, ale nebudu se s ní hádat :D
Měla jsem hrozné léto. Nuda, střídala nemoci a nepříjemné události - ve vztazích i v rodině. Chtěla jsem zhubout přibraných 11 kg, ale povedlo se mi s bídou 5 kg a to ještě takovým kolísavým způsobem. Měla jsem doma od začátku srpna nemocného taťku, takže nešlo jen tak zvracet a švindlovat a ani jsem na to neměla moc náladu.
Ale tak pojďme k změnám v životě. Pamatujete si mou dlouholetou zamilovanost k Panu Š.? Jak jsem vlastně díky němu našla sílu zhubnout desítky kil a stát se tak docela normální holkou... Když jsem pochopila, že už není tím, koho jsem si zamilovala (a byl vlastně někdy?), tak jsem se dostala do takové skepse. Jak víte, dlouhodobě odmítám vztahy a když to nějak zavání vztahem, tak je to jen trapný pokus "být normální" bez citů. Ale o tom nemluvím. Potkala jsem někoho... neskutečného. Vlastně už to bylo před rokem, ale to byla jenom jedna noc flirtování, které nám vtipně sabotovala kamarádka. Proč? Na to si odpovězte sami - jsem to já, tak hádejte kolik mu je a v čem je problém :D Vtipný fakt? Pokaždé, když jsem šla na místo, kde jsem ho potkala za poslední rok, tak jsem byla dokonale nachystaná - vlasy, jehlové podpatky, svůdné oblečení. Jednou jsem to vzdala (začala jsem na tom místě pracovat) - nedobarvené vlasy, nijak zvláště svůdné šaty (ale velikost 38!!!), balerínky Mel - děs, běs! A po roce??? ON. Chtělo se mi řvát! První věta při seznámení před rokem byla "ty jsi modelka" (HA HA HA, ale je to milé, ne?). Boží trest za podělanou dietu! O týden později jsem si reputaci vylepšila. Když se na mě usměje...taju. Když jsem se poohlédla po něm v místnosti a zjistila, že se na mě dívá... Bože, dej mi facku dříve než si zase nabiju čumák!!!
Ale k věci. Jsem zase (platonicky) zamilovaná. Kila jdou sama dolů. Nezvracela jsem už docela dlouho. Tohle není agresivní dieta, ale nežná romance s dietou :) Už nepotřebuju zajídat prázdnotu, kterou jsem už dlouhou dobu cítila. Musím zhubnout jako blázen a nemám na to ani měsíc! Minimálně musím mít to, co jsem potřebovala do konce léta - už zbývá jen 4 kg!!!
Jsem blázen? Jsem! Dokážu to? Jistě. Jeden muž mě inspiroval k celkem vlastně...to číslo vám ani nemohu říct...ale PÁNI. Ne, fakt, víte vůbec kolik jsem nejvíce zhubla? (minulé léto) A že by tentokrát....vysněná váha????
Dámy, letní lásky jsou naprd... letos frčí podzimní romance! A k těm si nutně musíme pořídit ty své vysněné postavy!!! Můj aktuální idol? LANA DEL REY (než trochu přibrala)!

Vaše Emily :*


http://ask.fm/wonderlandforemily