Listopad 2015

11.11.2016 I lose control because of you babe

11. listopadu 2015 v 22:17 | Emily |  My diary


Mé zlaté dámy:)
Zase jsem se pekleně dlouho neozvala, ale mám toho teď hromadu no a...co říct zase jsem prošla menší "krizí víry". Mám hned několik informací, které Vás asi budou zajímat.
Tak za prvé - od června jsem zhubla 10 kilo TLESK TLESK. Mám zase velikost 38. TLESK TLESK. Jedenkrát jsem se nehorázně opila po dvou panácích a 2 pivech, protože jsem celý den nejedla. ŽÁDNÉ TLESK TLES, SPÍŠE HANBA MI. Jedenkrát jsem omdlela na zastávce a dopadla jsem těsně vedle autobusu. TAK TO UŽ ROZHODNĚ ŽÁDNE TLESK TLESK. Jako nebudu Vám říkat, jak jsem se vyděsila. V minulosti se mi to už párkrát stalo, ale tohle bylo fakt pekelné. Taková bezmoc, úplně zničeho nic... nejdříve jsem myslela, že se pozvracím, měla jsem před očima světelné paprsky a najednou ležím na zemi, u obličeje autobus. Byla mi hrozná zima a bolela mě noha a obličej, do kterého jsem se praštila. Mamka mi změřila tlak a byl nehorázně nízký. Udělala jsem si týden volno a co myslíte? Poučila jsem se a papala pěkně ten týden? HA HA HA.
Víte, jak jsem minule psala, že "na co lásku, když mám své kosti". Tak Vám něco řeknu, tohle je debilní kec. Hned se mi to potvrdilo - akce, já před ní 14 dní držela drsnější dietu, z toho poslední týden jsem jen křoupala suchary (až jsem měla nehorázně bolestivě sedřené patro), všechno navíc jsem nemilosrdně zvracela - váha, 1 kilo do godotovské váhy (váhu, co jsem měla minulý rok po létě, váhu, kdy jsem ho potkala). Takže připadala jsem si hezky, v rámci možností uspokojená váhou, šaty vel. M na mě vysely... Nepřišel. Chtělo se mi křičet. Druhý den jsem si dala v restauraci burger a hranolky... a další dva dny projedla vztek. Takže tolik k tématu kosti vs. něha. Ale viděla jsem ho tento týden, bože... nemám slov :) Když je nablízku, tak úplně ztrácím kontrolu. A on - "já bych si uprostřed představoval tebe" (na fotce). Vražte mi, prosím, facku!
Holky, zrovna čtu knížku o anorexii a bulimii (Diagnóza F50) - nechápu, jak si některé z Vás můžou v té četbě libovat. Já jsem většinu času nekompromisně vyděšená. Ne, já si nechci ani připustit spekulaci, že jsem anorektička/bulimička/obecně poruchová v příjmu potravy... jako asi nějakou disorder mám, ale to je krásné slovo ne? Abnormalita je něco jiného než porucha. Mám to pod kontrolou... ale při četbě těchto knih o sobě pochybuju. Dost pochybuju. Některé zážitky, pocity... jsou jako přes kopírak, neuvěřitelné.
Jinak... do prvního cíle už mi zase zbývá jen 6 kilo (do konečného 10 kilo). A při tom prvním si dám konečně svou odměnu - za ty desíky kil si nadělím úplně první tetování (chci jich více, ale dala jsem si podmínku, že tohle musí být to první). Bude to rudá stužka ovázaná do mašle kolem stehna - jako symbol diety. Hrozně se těším :)
Jinak mám na Vás prosbu - mám docela problém s vnímáním sebe samotné, nechápu, jak při mé konstrukci mohu mít takové malé velikosti (sukně S, kalhoty 36 - 38) apod. Ráda bych VŠECHNY (vychrtlé, hubené, normální, oplácané, obézní) slečny, co tu chodí požádala, aby mi na Ask (http://ask.fm/wonderlandforemily) nebo i tady do komentářů napsaly tyto informace : váhu, míry (včetně rukou, stehen, lýtek), konfekční velikost (číselnou i abecední) a vlastní spokojenost. Klidně anonymně, je to fakt jen pro mé info, abych měla přehled, jak některé velikosti vypadají v praxi:)
Teď mi zase zbývá kilo do godotovské váhy, takže až tam bude, tak udělám zase before after článek s fotkami:) V pindělí jsou 4 roky od stužkováku a já plánuju si obléct ty šaty, co jsem měla... nostalgicky, s něhou...
Tak mé princezny,
makejte, pište a mějte se krásně:)

Emily :)