My food

Remember the old days when toothbrush is just for brushing your teeth.

22. května 2016 v 4:55 | Emily

Slibovaný článek, o kterém jsem velmi dlouho přemýšlela. Zvracení. Jak o něm ale psát? Přála bych si být objektivní a prostě tu napsato to, co jsem prožila a zjistila svými zkušenostmi. Ale jde to ? Tohle je tak intimní... tak jak to nenapsat jako milostný dopis a zároveň ani jako nějaký žalozpěv. Udělám, co budu moct, takže... začínáme.

Tak zaprvé si vyjasněmě pojmy. Když zvracíte nejste bulimička, jak si všichni mylně myslí. Pokud to používáte jako metodu hubnutí, tak je to pořád klasifikováno jako anorexie. V bulimičku se proměníte ve chvíli, kdy to budete používat po záchvatovém přejedení. Tedy sníte neúměrné množství jídla (a to fakt nejsou tři rohlíky a jedna čokoláda). Zvracení je jako zneužívání projímadel... prostě jen další metoda. Ale všechny PPP se tak hrozně prolínají, že si každý snad projde všemi fázemi.

Zvracím od konce února roku 2014. Možná některé z vás ví, že jsem na začátku diety v roce 2012 řekla, že to neudělám. Že tohle je přesně ta hranice. Takže proč? Je to jednoduché a prosté... Začala jsem, když jsem měla za sebou 22 kg hladovění, únavy, odpírání... Byla jsem prostě unavená a už to nešlo tak, jak jsem si přála. Na každé utrpení si tělo zvykne. A znáte to pořekadlo - aby jste dostali to, co jste nikdy neměli, musíte vždy udělat něco, co by jste nikdy neudělali. A tak jsem to udělala... prostě jsem překonala svou hranici.

Pojďme si odtajnit největší lež celého zvracení - "závídím ti to, já to zkoušela, ale neumím zvracet". Tohle nás naučily filmy o PPP - holka vezme prsty, strčí si je do krku a BUM je vychrtlá. Takhle to fakt nefunguje. Zvracení je jako všechno v životě - musíte se to naučit. Ze začátku jsem v tom byla mizerná, trvalo to moc dlouho a bolelo to. Chtělo to čas a já...se stala mistrem. A tak všude, kde jsem šla a něco nevhodného snědla ...stačil můj kartáček a pár minut.

Slyšela jsem za tu dobu na blogu řadu názorů. že je to vlastně k ničemu, že takhle nezhubnete. Jasně, když se budete cpát a zvracet jako bulimička, tak rozhodně nezhubnete. Říkala jsem si - proč tolika "pro-ana" holkám vadí zvracení. Pořád mi to nějak nespínalo a tak jsem se dala do čtení literatury o následcích - nic výrazného jsem nespozorovala. Smrt? Následky? Já myslím, že to tak asi bude. Když člověk hladoví, tak... jednoho dne si řekne dost a může to být pryč (pokud neváží pod 40 kg, že) - prostě začne pomalu jíst, zabije hlasy v hlavě a pravděpodobně bude žít šťastný život. Tak to bylo u mě poprvé - změnila jsem to a bylo to v pohodě. Fyzické následky pomalu odvál čas a jídlo. Ale zvracení? To není jen tak. Následky budou, to víme všichni. Za tohle se jednou platí vysoké ceny. Tohle není - končím a sbohem. Když to začne být děsivé a věřte mi, že dříve nebo později začne, tak prostě neřekneme "jsem anorektička a léčím se, sbohem". Tohle zavání blázincem ať vážíš 60 nebo 40 kg.

Můžete si tvrdit, že je to zbabělé. Nebo méně náročné než hladovění. Je to nesrovnatelné. Zkuste si někdy plyvat krev. Zkuste si nejíst několik dní kvůli sedřeným místům a aftám v krku. Zkuste si to... a pak mi řekněte, že je to zbabělé.

Hranice... každý je má. Ale na téhle cestě, pokud chcete skutečně uspět... všechny polámete. Sáhněte si do svědomí - tvrdíte, že by jste pro hubenost udělaly cokoliv. Ale je to pravda? Ze začátku jsem zvracela jen když jsem byla sama doma. Potom když byli naši doma a já pustila sprchu. Pak v hospodě. A najednou se nachytám, jak sedím ve svém pokoji s igelitovou taškou a zvracím. Za celou dobu jsem byla jenom jednou nachytána taťkou, ale vymluvila jsem se, že zvracím po alkoholu. Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.

Nevím, čím to u mě je - ale je to zcela vypočítavé rozhodování. Žádné tajemné hlasy, co by mě lákaly. Já a moje kalkulace. Klidně jsem měsíc nezvracela a pak zase třikrát denně. Mám kamarádku, která zvrací od roku 2011. Po ani ne roce mi popisovala, že už někdy zvrací i bez toho, aby to vyvolala. A nešťastně si zvrací dodnes. Je roztomilé, že když se jedno za čas na pivu potkáme na záchodě a jenom si řekneme "pořád".

A pak je tu ta myšlenka - co když jednoho dne padnu mrtvá vedle záchodové mísy? Můžete umřít po prvním zvracení nebo po stém. Můžete umřít při třiceti, ale i sto kilech. Jako by jste pokaždé, když uchopíte do ruky zubní kartáček, vlastně vzaly revolver se jedním nábojem a přiložily si ho ke spánku. Kolikrát jste to už udělaly? Kolikrát jste vypily příliš vody a poskakovaly, aby se voda rychleji dostala do žaludku? Představte si, že pokaždé jste vstřelily...ale pořád jsme tady.

A na závěr jedna z nejdůležitějších otázek. Lituju? Ne... to asi nikdy. Zima. Omdlévání. Silné píchání u srdce. Rozedřený krk do krve. Drhnutí záchoda. Ledové ruce. Krev z ústní dutiny. Vybírání vhodného kartáčku. A co za to? Nebudu Vám tady pokrytecky psát, aby jste do toho nešly, aby jste nedopadly jako já. To mi vždy přišlo docela trapné. Tady máte mou pravdu... a vyberte si z ní, co samy chcete.

Podívejte se na mou galerii fotek. Doopravdy pro mě není jednoduché je vybírat. Cítím k nim takovou něhu...že mi to bere dech. A taky jsem na sebe naštvaná, že jsem to tak podělala. Ale bez komentovaných fotek... by tohle vše bylo jen plané plácání. Možná mám vezu iluzi o mé hubenosti, ale já Vám pořád opakuju, že já nehraju za vychrtlou ligu (ne, že bych nechtěla), ale za normálnost (a kdoví co pak :) Tlustě jsou vyznačeny míry a váhy. Kurzívou pak úryvky z deníků. Omluvte kvalitu fotek, ale byly foceny pouze pro mé účely, nikdy jsem nečekala, že se někde objeví.


Tak začínáme pěkně zostra. Leden 2014: -19 kg
Míry
Břicho: 107 cm
Pas: 81 cm
Žebra: 84 cm
Zadek: 106 cm
Stehno: 64 cm, 46 cm
Lýtko: 40 cm
Paže: 35 cm, 26 cm


VÍCE V CELÉM ČLÁNKU

Before x After 0.4

22. dubna 2014 v 19:48 | Emily
Duben se nám nachyluje ke konci a já Vám dlouho nepodala důkaz o tom, že neležím v chipsech a čokoládě:) Od posledních fotek by to mělo být zhruba o 7 kg méně. No nevím, podle mě to není moc vidět, ale tak budiž:) Už se ale tolik nefotím. Pokusím se fotky doplnit, ale jsem lajdák:) Fotky jsouz různých fází dubna, ale nemyslím, že by byl mězi němi nějaký rozdíl. Pokud budeme mluvit o centimetrech - Od posledního focení - boky -4cm, pas - 4cm, přes žebra (takový ten tuk, co je pod nimi) - 6 cm, zaděk - 5cm, stehno nejtlustčí -3cm :), lýtko - 2 cm :), prsa -2cm :(. Jsem spokojená:) Nohy se pomalinku hýbou. I když jsem se tento týden na váze trochu zasekla, tak nevadí. Svou postavu bych definovala jako normální s problematickými partiemi - stehna, břicho, lýtka.
Musím Vám říct, že si všechno hrozně moc užívám. Nehodlám se zakopat někde do nory a syslit si svůj úspěch. Tolik lichotek, co jsem slyšela za poslední dobu... dokonce jsem měla při jedné slzy v očích. Kamarádka mi řekla, že je na mě pyšná. A vlastně všichni říkají takové úžasné věci. Obzvlášť třídní sraz pro mě byl pecka - teprve tam mi došlo, jak moc jsem se změnila. Mimochodem - zdravím Tě, Vašku:D Dnes mi spolužačka teskně řekla, že se ztrácím před očima. Mohu v klidu sedět na klíně:)
A někoho jsem poznala - nečekjete žádnou lovestory, protože se rozhodně teď nechci zamilovat a uvázat se, ale... je neskutečná kombinace věcí, které mě přitahujou:) A už nedovolím, aby se ke mě někdo choval jako k chudince - už nejsem ta tlustá ubožačka. Došlo mi spousty věcí... a dokud nebudu znovu tlustá, tak už nikomu nedovolím, aby se mnou vymetal podlahu.


A menší připomenutí:


A na závěr, zase jedna tlustá fotka. Není jich pro mě nikdy dost - jen ať se stydím!


http://ask.fm/wonderlandforemily

Before x After 0.3

13. března 2014 v 16:51 | Emily
Tak zase jdu s kůží na trh. S fotek nejsem nějak extra nadšená, ale tak není to jen o tom ukazovat úspěchy. Odhodlala jsem se ukázat Vám také svá stehniska a zadek. Možná, když to uvidíte, tak mi přestanete konečně říkát, že mám přestat/zpomalit atd. Stále nejsem na konci, ale už je to oproti začátku kousek. Ale snad fyzicky budou mé plánované kila stačit a na konci budu normální hubená holka - to je to, co chci. A třeba i konečně hezká.
Co ještě bych ráda dala? Boky moc už nejdou sundat (tak snad ještě dám alespoň 5 cm na "kost"), ale ještě břicho - tak 7-8 cm, pas určitě dolů 8 cm, žebra bych osekala o všechen tuk (protože i sami o sobě jsou obrovská), prsa udržet. Spokojená jsem ze zádama a oblastí ledivn, kde je obvykle hodně tuku.
Kalhoty vel.40, tričko vel. M.

Rozdíly v mírách - počáteční váha x
Září 2012 (x- 8,9 kg) x Březen 2014 (x - 26 kg) /bohužel jsem se na začátku nezměřila:( Ale asi je to dobře, když uvidíte původní fotky/
Pas: 10 cm
Boky: -18 cm
Zadek: -15 cm
Stehno: - 10 cm (největší místo), - 9 cm (nejmenší místo)
Lýtko: - 3 cm (smutné:()
Paže: - 5 cm
Prsa: - 6 cm :(


No a pro připomenutí - teda spíše pro mě, abych se zahanbila a uvědomila si, co mě čeká, když polevím. Stydím se a je mi to opravdu nepříjemné, ale myslím, že je to potřeba, abych si pořád uvědomovala, co jsem minule podělala. JÁ jsem si to podělala ne nikdo jiný. Na druhou stranu už nemá cenu se z toho pořád dokola obviňovat - zčásti jsem to napravila a zbytek napravím. Nechápu, jak jsem si mohla dovolit nosit některé věci. Ale je to minulost a neměla by mě už ovlivňovat, tak moc jako ovlivňuje. Dobře, pořád jsem oplácaná/silnější, ale nejsem almara.
Doufám, že tyto fotky ukážou všem holkám, co jsou větší a trápí je to, že to prostě jde. I mě to připadalo naprosto nemyslitelné - cesta byla přede mnou fakt neskutečná. A určitš se najdou ti, co Vás budou od toho zrazovat a říkát, že to nedokážete a že je to nezdravé apod. Nevěřte jim. Jde to - jsem tady pořád živá a zdravá. A uvidíte - najednou Vaše sny a touhy nebudou tak nemožné...

http://ask.fm/wonderlandforemily

Food (03.2.2014 - 14.2.2014)

15. února 2014 v 9:32 | Emily
sad | Tumblr

3.2.2014 Pondělí
Jídlo: trocha bramborového guláše (jsem idiot, proč jsem ho nevyzvracela?)

4.2.2014 Úterý
Jídlo: 2 housky se šunkou (zvracení)

5.2.2014 Středa
Jídlo: -------------

6.2.2014 Čtvrtek
Jídlo: Dětská rajská polévka (je to boží a méně kalorické!)

7.2.2014 Pátek
Jídlo: Trocha šunky (v sedm ráno, abych přežila den do večerního plesu - opití za dobrý peníz s prázdným žaludkem:)

8.2.2014 Sobota
Jídlo: Kuřecí vývar, bramborová kaše

9.2.2014 Něděle
Jídlo: bílé kuřecí maso s rýží

10.2.2014 Pondělí
Jídlo: bílé kuřecí maso s rýží

11.2.2014 Úterý
Jídlo: rohlík se šunkou (zvracení), bramborová polévka (zvracení)

12.2.2014 Středa
Jídlo: bramborová polévka (docela dost)

13.2.2014 Čtvrtek
Jídlo: šunka, rio mare, bramborová polévka (řekla jsem si, že když už budu zvracet:)

14.2.2014 Pátek
Jídlo: torteliny ze sýrem (zvracení až do vody)

Váha úbytek za toto období: - 3.3 kg

Nejsem úplně spokojná - moje sebekontrola není úplně dobrá, ale naštěstí jsem si zvykla na zvracení. A kupodivu mě to pořád nesvádí k přejídání. Mléčné výrobky se mi podařilo vymítit a pečivo taky není nějak obsáhlé. V tomto spokojenost. Hladovek by mohlo být početněji, ale zase m to nesvádí k přejíání, když si jednou dopřeju něco dobrého. Úbytku váhy také brání moje spánkové problémy.
Moje psychika je totálně nakloněná hubnutí - budím se brzo ráno a běžím na váhu. Je to směšné, ale připadám si tlustějí než před třeba 5 kily. Pořád studuji své tělo a dokonce jsem vytáhla diář z roku 2012 abych posoudila centimetrové úbytky (o těch jiny). Mimochodem dle fotografií (z dob anorexie) mi zbývá zhruba 7 kilo do ucházajících noh. Nejsem naivní, že by moje nohy někdy byly půvabné, ale mohou být slušné. Ale včera jsem si oblékla svou milovanou košili a už je mi naprosto volná - pokusím se v ní najít nějakou staarou fotku pro porovnání:). Užívám si to, protože tohle mi nikdo nevezme.
Mimochodem už zase kouřím jako blázen. Moje nervy, no...

http://ask.fm/wonderlandforemily

Before x After 0.2

6. února 2014 v 21:09 | Emily
Prožívám strašné období. Poslední dva večery jsem probrečela u filmů Harry Potter. Dneska jsem se dozvěděla, že jsem dala fakt těžkou zkoušku, tak se mi zlepšila nálada.
Obvykle mi moje přípravy na ples zaberou alespoň měsíc - vymýšlení, obíhání obchodů, dolazování... Ano, mám to ráda - celý rok člověk, tak nějak jede na praktičnost, tak si myslím, že jednou je fajn vypadat pěkně. Hlavně já vždy musím mít něco zajímavého - žádná konfektce a průměr. To jsem zvládala, i když jsem byla hodně tlustá. Letos skoro vůbec - objednat sukni, boty mám nové od léta a včera jsem během 45 minut koupila 2 trička. První bylo volnější zlaté s holými zády - vel. M. Druhé úplně úplé černé s polovičními rukávy - vel. M. Dnes jsem to na sebe hodila a nakonec jsem zvolila to černé - poprvé v životě úplé! Když jsem se dívala na fotky... Můžete mi vzít všechno - rodinu, kamarády, lásku, školu... ale tohle ne. Pokud se já sama nerozhodnu a nezničím to, tak mi tohle nikdo nemůže vzít.
Takže pokud máte někdo chytrácké řeči, které mi chcete říct - nějaké inteligentní kecy o tom, jak mám jíst zdravě a jak dělám všechno špatně - dokažte v první řadě tohle a pak se s vámi o tom budu bavit. Tohle držím už skoro 2 roky. Během minulého roku váha občas stoupla max. o 3 kila (a to jen jednou za 2 měsíce, když jsem fakt jedla hodně! čokoládu třeba taky) a pak zase klesla (sama ne). V podstatě jsem si rok držela stejnou váhu s drobnými výkivy. Jde to - bolí to, je to těžké, ale jde. A opravdu je neskutečný pocit, když se podíváte na sebe do zrcadla a pocítíte... já to dokázala. Každý pocit hladu, každé sklonění u záchodové mísy,... všechno to za to stálo. Myslete jsi, že jsem pyšná - a ano jsem. Ne, že bych byla hezká/hubená (Ha Ha Ha!), ale za to, že jsem to nevzdala a došla tak daleko. Víte, na jednu stranu je to lepší, že jsem byla fakt tlustá, protože je vidět, jak daleko jsem se dostala. Ale moje cesta je velmi dlouhá...
Jinak samozřejmě je to polovina cesty - pořád jsem oplácaná! Ale už jenom 15 kilo a bude to perfektní. Stejně by mě zajímalo, kolik by jste mi řekli, že vážím (neurazím se:). Hlavně ty nohy a ruce musí pryč, ale ty se drží. Pas šel dolů 3 cm, boky 4 cm, zadek 3 cm. Jen problematické ruce a nohy nic. Asi bych fakt měla začít cvičit:( No, ale já to zvladnu. Od přístího týdne mi začíná nový semestr, takže se vrátím zase do kola a to půjde lépe:)
Strašně se těším na ples - nic a nikoho nechci řešit. Jenom si trsnout na svých milovaných 15 cm jehlách.
A Vás miluju, že jste tak úžasné. Bez Vás bych to nikdy nedokázala. Jste mi inspirací a podporou:*


Únor 2014 x březen 2012
Omlouvám se za kvalitu, ale třepala se mi ruka a navíc jsem se nedívala do dipleje, abych sem fotku mohla dát celou. Všimněte si mých nechutných žeber - z boku je to vidět. Nejraději bych si je vyrvala - bože, proč mě trestáš širokým hrudníkem? Ale mrkejte na ty zádá - žádný fald! Jinak včera jsem si koupila podprsenku velikosti D! Takže jestli ještě jednou uslyším, že nemám prsa, tak bude zle!
Jinak se vyfotím i zítra upravená:)

DOTAZY: http://ask.fm/wonderlandforemily

Food (12.1.2014 - 18.1.2014)

18. ledna 2014 v 19:50 | Emily
Work for it

12.1.2014
Jídlo: Brambory a vepřové kousky

13.1.2014
Jídlo: Kuřecí rizoto

14.1.2014
Jídlo: Brambory a vepřové kousky

15.1.2014
Jídlo: 2 tmavé housky s šunkou

16.1.2014
Jídlo: čísnké nudle s kuřecím masem (ne všechno, až o hodinu později)

Váha: - 3,7 kg celkově

17.1.2014
Jídlo: 2 tmavé housky se šunkou

18.1.2014
Jídlo: Kuřecí vývar, špenát s kuřecím masem

Food (6.1.2014 - 11.1.2014)

12. ledna 2014 v 10:19 | Emily
Are they ?

6.1.2014
Jídlo: Kuřecí maso+ brambory

7.1.2014
Jídlo: Zelná polévka (2x)

8.1.2014
Jídlo: Čínské nudle s kuřecím masem

9.1.2014
Jídlo: čínská polévka s chlebem (mia), tmavá houska se šunkou

10.1.2014
Jídlo: Hodně kuřecího masa s bramborem (mia všechno)

11.1.2014
Jídlo: Rizoto kuřecí (menší část mia), Actimel

Váha: -2,2 kg

Spokojenost? Nic moc, snad leda tak s tím úbytkem. Chybí mi tu hladovky (nepočítám zvracení) a celkově, když jím tak nic moc dietníhou. Ale to je můj velký problém - raději nic než něco hnusného nebo na co nemám chuť. Své řeči o zvracení si nechte od cesty, je to moje volba. V současné chvíli jsem docela nedisciplinovaná, takže je vám jasné, jak zlé by to bez toho bylo, že? Do konce ledna chci celkově 5 kilo mínus, což je decentní a reálný sen. Jinak příští týden už si nudle s taťkou nedám, protože je mi po nich hrozně zle.

Nové cíle a inspirace

12. listopadu 2013 v 22:40 | Emily
Abych nějak začala, povím Vám takový menší příběh z mého života. První den na výšce jsem viděla spolužačku. Moje první myšlenka - kruci holka, máš větší stehna než já a vezmeš si koženou mini pod zadek, na to fakt nemáš. Začala jsem jí sledovat a pozorovat, co nosí. A víte, co? Myslím, že její styl je jeden z nejlepší z ročníku. Ona je sexy, koketní, sebevědomá a usměvavá.
Vždy jsem si přála být křehká, hubená, bledá... Byla jsem nemocná - chtěla jsem vážit 45 - 49 kg. A to, i když jsem měla o 10 kilo více... už, tak jsem vypadala trochu zvláštně. Opravdu si neumím představit, jak bych vypadala, kdybych to dotáhla do konce. Byla bych vyhublá, ale k čemu? Co já teď vlastně chci - anorexii? Ne, holky mě už není 16 let, abych snila o tom být zajímavá. Já už nevolám o pomoc...
Mám jednu kamarádku, která za život vážila maximálně 55 kilo a to fakt max. Krásně křehká, bledoučká, alternativní... Všechny holky vzdechají nad jejím půvabem. Ale ve skutečnosti... u kluků zase tak úspěšná není. Já bych skočila do ohně, abych si s ní vyměnila postavu. Ale bylo by to, co opravdu chci? Když se na to všechno, tak dívám, tak většina hubených holek v mém okolí (ve škole, na ulici) mají sice luxusní postavy, ale styl a sexappeal veškerý žádný. Na plese si často řeknu - tak krásná holka, ale v hadrech příšerných. Chtěla bych se zeptat Vás hodně hubených 55 kg a méně, jak to máte s úspěchy u mužů a kluků?
Možná je na čase přestat snít o tom, co nikdy nemohu mít. Nikdy nebudu mít úzké boky a ramínka. Nikdy nebudu pobledlá zrzka. Nikdy nebudu mít dlouhé sexy nohy. Nikdy nebudu křehká víla. Můžu být, ale lepší verze sebe. Poslední rok na gymplu jsem byla tlustá, ale... hopskalla jsem si na podpatcích s hlubokými výstřihy a krajkovými punčochami. Všichni mi říkají, že jsem teď hezčí, ale já se tak moc necítím. Mám pocit, že nesmím nosit punčochy, nemám dost silné kotníky na nošení celý den podpatků (aneb děvčata, ono to fakt není legrace, když pořád i přes dvakrát vyvrtnutý kotník nosíte 18 cm jehly a místo přezůvek 10 cm lodičky), necítím se dobře v šatech, ve všem je mi zima (jak jsem krucinál mohla chodit v silonkách i ve sněhu?)... Místo kokety je tady nejistá trupka, která se pro jistotu vyfotí, než výjde z domu a pak pomocí zoomu studuje každý centimetr těla.
Ne, opravdu nechci být zase tlustá a nebo přestat hubnout, ale prostě se jen musím smířit se svou směšnou postavou ze které nikdy nebude modelkovská. To není vtip - kdokoliv mě viděl vleže (i má nejbližší kamarádka), řekne, že moje žebra jsou nechutně trčičí mimo tělo a čím menší prsa mám, tím je to víc vidět. Jasně, chtěla bych bý jako Tatiana Pauhofová, Blair Waldorf, Bella Thorne, Emma Watson... ale nebudu. Nikdy. Mrzí mě to, ale trápit se už snad nebudu. To by vedlo k tomu, že bych pořád hubla a hubla, ale dobře bych stejně nevypadala. Nechci, aby to vypadalo, že si o hodně hubených holkách myslím, že nejsou krásné. Jsou a já bych taky ráda byla jako ony, ale nejde to. Jen mám takovou filosofickou otázku - kdyby jste měly jedno kouzelné přání a vyslovily - být celý život krásná - myslíte, že by jste najednou měla velikost 34?
A můj cíl - být atraktivní, sexy, přirozeně usměvavá a koketní. Žádná faleš. A hlavně jednou chci mít děti - od toho tu, přece ženy jsou. Chci shodit ještě, tak 10 - 15 kg a budu spokojená. Ano, nejspíš anorektickým způsobem, ale mým cílem už není anorexie.
Krása skutečně není o váze, ale o sebevědomí a sebeprezentaci. Mám nové inspirace a cíle. A tady je pár na ukázku:)

Marta Jandová
Do té jsem se zamilovala už v Superstar. U ní mi asi jako první došlo, že holka nemusí mít padesát kilo, aby byla sexy. Když vedle ní seděla "umělá" vyhublá Dara, tak bylo vidět, kdo je královna. A v Gymplu je prostě můj idol - taková jednou chci být učitelka (brala bych i Paula:) A taky chci její prsa:)


Vica Kerekes
Jakmile nastala ta scéna u kulečníku, tak jsem prostě oněměla. Její chování, postava... dokonalost. Mám hroznou slabost pro zrzky, ale bohužel já na to nejsem typ. Mimochodem fotky z tohohle filmu častno nacházím na cizích tumblr, kde se cizinci ptají, co je to zač:) Fakt na ten film se mrkněte - pochopíte roli milenek a zjistíte holky, co je to skutečná svůdnost. Na její úzké bočky sice nemám, ale jinak - můj sen.


Berenika Kohoutová
Další moje velká láska. Už jenom proto, že na téhle fotce je vidět, že její boky taky nepatří k těm nejužším. Ale ty prsa... Bože, vrať mi moje prsa zpět. Ale tak zpět k Berenice - ona je hodně všední typově, ale má v sobě takovou tu sexy energii.


Kelly Osbourne
Někdy mi trochu vadí její "přístup". Ale jinak je to prostě naděje pro nás všechny tlusté - ona to dokázala. Je krásná, sexy a originální. A miluju jejího snoubence:)

Christina Aguilera
Zástupkyně z řad platinových blondýn. Já s tou myšlenkou hodně koketuju, ale z černá na blond je velmi těžká proměna a trvala by minimálně půl roku, kdy bych vypadala jako klaun. Christina se mi hodně oplácaná nelíbila, ale taky se mi nelíbily kecy, co někteří k ní měli. Kruci, ať je každý, jaký je šťastný, ne? Ale taková, jak je teď se mi prostě líbí:)


Barča
Určitě jste předpokládali, že jí tady dám. Musím. Ona je prostě neskutečná. Sexy, originální a neuvěřitelná, jak je pořád na podpatcích:) jejímu stylu by se měla poklonit nejedna hubená nádhera. Já jsem svědkem, že i když je na chodbě dalších 10 holek, která jsou hubenější, ale vy si jich ani nevšimnete... Mimochodem, chci její vlasy!


A opovažte se tady někdo o něktré napsat, že jsou tlusté, protože ony jsou skutečné ženy. A jsou proklatě sexy, že jim většina z nás může závidět. Já teda závidím.

Before x After 0.1

21. října 2013 v 14:19 | Emily
A je to tady. Něco po čem tolik toužíte...
Nikdy mě nenapadlo, že to někdy udělám, ale dnes jsem si náhodou při čekání projížděla fotky v mobilu. Smála jsem se starým vzpomínkám. Až jsem narazila na fotku, kterou jsem poslala ségře 3.10.2013 - chtěla jsem vědět, jestli v tom nevypadám blbě a nevhodně. Ta fotka je zvláštní v tom, že na ní nemám zatáhlé břicho ani se nestylizuju, protože prostě je jen pro ségru (co si budeme nalhávat, vídá mě v každé situaci a nemá cenu něco skrývat) a hlavně po ní chci vědět, jestli nejsem v tomto modelu moc tlustá. Kdybych se pro vás fotila, tak bych určitě, alespoň malinko švindlovala - postavila bych se lehce na bok a zatáhla břicho. Taky bych měla asi kalhoty, což vždy ubere pár centimetrů. Tak to jsem teď já. Na fotce můžete vidět mé obří boky, ale škoda, že není vidět můj nechutně široký hrudní koš (když ležím, tak vypadám fakt směšně). Jinak ve skutečnosti nemám tak rovnou siluetu - mám daleko větší rozdíl mezi pasem a boky. Kolik vážím si můžete tipnout a odhadnout sami.
Poté jsem hledala fotku z roku 2012 a to se mi prostě chtělo brečet! Takhle jsem vypadala? Proč jsem se raději nezabila? Vím, že bych měla vybrat tu nejhorší fotku, aby byla vidět ta změna, ale na to fakt nemám. Bylo to fakt horší! Tady mám ten postoj, co zlepšuje. Jak jsem z velikosti 36 mohla udělat tohle? Hlavně byl vůbec problém nějaké fotky najít, protože 1. jsem se málo fotila a 2. jsem naštěstí nenosila odhalující/obepínající oblečení. Chápete, že jsem si dovolila chodit bez rukávu??? Letos jsem i ve 40 stupních měla svetr, protože mám nechutné paže. A promiňte, kalhoty pod kolena? Já jsem musela být fakt blázen.
Víte, co je komické? Že jsem si do dneška myslela, že to není až takový rozdíl. Já se taková jako na té fotce dneska, prostě nevidím. Spíše jako na té první. Ještě mi někdo někdy řekne, ať se na hubnutí vykašlu! Proboha, co jsem dokázala už nechci nikdy zahodit! Naopak. Jasně, pořád nejsem hubená. Vy krásky asi třepete hlavou, co tu ta bláznivka ukazuje - tlustá a trochu méně tlustá. Ale pro mě je to velký skok vpřed. Opravdu se nedivím jedinému člověku, co se teď chová ke mě lépe. Takže bych dolů chtěla dát, tak 10 centimetrů a tak 10-15 kilo. Více ne, protože bych byla hodně kostnatá, ale ne ve smyslu hubená - prostě mám šíleně silné kosti. Chápete, že při mém vzhledu a tuku, když sednu někomu na klín, tak ho tlačí moje kosti na zadku? Já jsem fakt hříčka přírody.
Doufám, že jsem uspokojila vaše pocity a nebudete se pořád ptát, jak vypadám, kolik vážím atd.


Food (22.10. - 28.10)

28. října 2012 v 21:56 | Emily

Pondělí 22.10.2012
Jídlo: ----------------------------
Úterý 23.10.2012
Jídlo: nudlová polévka
Středa 24.10.2012
Jídlo: ----------------------

Čtvrtek 25.10.2012
Jídlo: chleba se šunkou a hořčicí

Pátek 26.10.2012
Jídlo: chleba s šunkou a hořčicí
VÁHA: -16,5 kg

Sobota 27.10.2012
Jídlo: miska Musli (skořice a mandle), kuřecí plátky a brambor. chleba se šunkou a hořčicí

Neděle 28.10.2012
Jídlo: kuřecí vývar + kuřecí špíz s bramborem, musli

Food (7.10. - 14.10) -15kg!!!!

14. října 2012 v 23:41 | Emily
Pondělí 7.10.2012
Jídlo: kuřecí rizoto, kuřecí plátky
Úterý 8.10.2012
Jídlo: ---------------------------

Středa 9.10.2012
Jídlo: ----------------------

Čtvrtek 10.10.2012
Jídlo: chleba se šunkou a hořčicí, rio mare ve vlastní šťávě

Pátek 12.10.2012
Jídlo: miska Musli (skořice a mandle), chleba s šunkou a hořčicí
VÁHA: -15kg!!!!!!!
Sobota 13.10.2012
Jídlo: miska Musli (skořice a mandle), kuřecí kousky a rýže. chleba se šunkou a hořčicí

Neděle 14.10.2012
Jídlo: kuřecí roláda s bramborovou kaší, musli (skořice a mandle)

První hubnutí vs. Druhé hubnutí (změny, průběh)

12. října 2012 v 21:07 | Emily
PRVNÍ HUBNUTÍ
- Jednalo se období mezi 19.března 2009 - leden/únor 2011. Během tohoto období jsem zhubla 24 kilo, ale s tím, že většinu z toho jsem zhubla v roce 2009. Pak jsem vždycky zase přibrala a následně zase zhubla.
- Důvodem byl rozchod s přítelem a touha vyrovnat se Slečně Dokonalé. Odstartoval to film Protivné svůdné holky.
- Při téhle dietě jsem cvičila: 3x týdně rotoped, klasické cvičení (sklapovačky, dřepy, posilko s čínkama) - moc nestojím o svaly, navíc při mé stravě jsem ráda, že zvládnu klasický chod dne...
- Rodiče o dietě věděli, ale nerespektovali ji: musela jsem jít veškeré jídlo (smažené, těstoviny, různé buchty a maso)
- Většinou jsem měla jeden den v týdnu hladovku, ale měla jsem i několik dlouhodobých (5 dní)
- Nepila jsem neperlivou vodu, naopak perlivou/jemně perlivou, hodně CC light a zelený čaj, džusy a někdy dokonce sladké pití (Nestea atd.)
- Zhruba v roce 2010 nastalo období záchvatového přejídání - když naši odjeli na noc někam, nakoupila jsem si hrozně moc jídla (3 tabulky čokolády, oříšky, slané a sladké pečivo, bonbóny...)
- V hlavě jsem slyšela hlas "any" a dokonce jsem si ji i zvizualizovala
- Zneužívání laxativ
- Zvracení
- Závislost na nakoupování oblečení
- Samotářství
- Závislost na Pro-Ana blozích (Kooty, Trejsy, Stacy, ...)
- Celý den ve škole jsem přemýšlela o jídle - co budu jíst, jak a kolik zhubnu...
- Zhoršení známek
- V tzv. druhé fázi u mě nastala naprostá promiskuita s touhou po ocenění nového těla (o tom, co jsem dělala fakt nechci mluvit...)
- Sebepoškozování
- Zneužívání léků proti bolesti, nepravidelné užívání drog
- Pravidelně jsem nekouřila
- Práce na "PRO-ANA" knize: kniha se články ze všech časopisů o anorexii
- Četba knih o anorexii (odborná i krásná) a sledování filmů (Skins)
Tumblr_lxj0mrge7u1qllpofo1_400_large

DRUHÉ HUBNUTÍ
- K mé minulé začáteční váze přibylo "bonusových" 15 kg
- Začalo 3.7.2012, kdy jsem od 17.3.2012 zhubla 14.2kg - z toho vyplívá, že hubnu rychleji
- Odstartoval to sen, který se mi zdál v ten den na "školním výletě" po maturitě. Nechci o tom mluvit, co v něm bylo, ale bylo to takové zvláštní setkání... Taky za to mohlo špatné zvládnutí odchodu ze školy. A taky možná snaha být pro někoho dost dobrá.
- Necvičím, ale hodně chodím: nepoužívám výtahy, MHD atd.
- Oznámení rodičům jako fakt - respektování
- Přibyly hladovky: většinou 2 dny v týdnu, někdy více
- Přestala jsem jíst: smažené, pečivo (kromě chleba), těstoviny, jiné maso než kuřecí a rybí (tak jednou do měsíce libové vepřové), veškeré sladkosti, slané pochutiny, slunečnicový olej, kečup, uzeniny (kromě šunky), smažené jídlo, tučné mléčné výrobky, ovoce... atd.
- Piju neperlivou vodu, čaje, někdy perlivou vodu, CC light, Fitness syrovátkový nápoj, mrkvový džus
- Zhoršila se únava: o prázdninách jsem celé dny prospala (i 14 hodin denně)
- Posedlost vzhledem: přehnaná péče + závislost na nakupování kosmetiky
- Samotářství, nechuť k přílišnému kontaktu
- Zájem o ostatní hubnoucí blogy
- Kouření
- Žádné sebepoškozování

Food (30.9.2012 - 7.10.2012)

7. října 2012 v 22:20 | Emily
Pondělí 30.9.2012
Jídlo: ---------------------
Úterý 1.10.2012
Jídlo: chleba,šunka, hořčice

Středa 2.10.2012
Jídlo: ----------------------

Čtvrtek 3.10.2012
Jídlo:----------------------------
Váha: - 14kg

Pátek 5.10.2012
Jídlo: 15 dkg šunky

Sobota 6.10.2012
Jídlo: miska Musli (skořice a mandle), domácí kuřecí rizoto

Neděle 7.10.2012
Jídlo: brambory a kuře, miska Musli (skořice a mandle)

Dneska se mi fakt vylepšila nálada:) Ani se mi nectělo vážit, protože jsem si zase oblékla staré skinny kalhoty. A docela mi slušely:)


Food (17.9.-23-9.2012)

23. září 2012 v 22:09 | Emily
Pondělí 23..2012
Jídlo: Bramborová polévka, kuřecí maso

Úterý 24.9.2012
Jídlo: ------------

Středa 25.9.2012
Jídlo: ----------------------

Čtvrtek 26.9.2012
Jídlo: kuřecí plátek v těstíčku
ÚBYTEK VÁHY - -0kg!!!!!!!! Naprostý vztek!

Pátek 27.9.2012
Jídlo: Trošku rýže, kuřecí nudličky

Sobota 28.9.2012
Jídlo: Kuřecí řízek v cornflakes, brambor, šunka

Neděle 2.9.2012
Jídlo: bramborová kaše, kuřecí roláda

ÚBYTEK VÁHY: -1,2kg. Bože, chápete to někdo?

Pravidla

18. září 2012 v 9:07 | Emily
Rozhodla jsem se, že si dám nějaké pravidla, co se týče hubnutí během pobytu na koleji. A tady jsou:

1. Zhubnout týdně 1,5 - 2 kila
2. Tak dvě hladovky týdně
3. Žádný výtah, MHD (kromě cesty domů, to bych si pěšky nedala:)
4. 2l neperlivé vody denně
5. Alespoň 3 cigarety denně
6. Vytrvat jako doposud bez - sladkého, pečiva (kromě chleba vyjimečně), jiného masa než kuřecího, těstovin, ovoce, slaného, mléka (kromě výjimečně jogurtů)...
7. Alespoň 6 hodin spánku

Myslím, že celkem slušne, co?

88242473919309251_xowaifij_f_large

Myslím, že celkem slušne, co?

Jídlo (27.8.2012 - 2.9.2012)

2. září 2012 v 23:30 | Emily
Pondělí 27.8.2012
Jídlo: kuřecí roláda s rýží, grilované kuřecí maso, šunka

Úterý 28.8.2012
Jídlo: Smažená kuřecí kapsa (plněná sýrem a šunkou), brambor

Středa 29.8.2012
Jídlo: ----------------------

Čtvrtek 30.8.2012
Jídlo: 3x fazolová polévka

Pátek 31.8.2012
Jídlo: 2 rýžové chlebíčky+šunka, 2 hrnky fazolové polévky

Sobota 1.9.2012
Jídlo:
Oběd: hodně kuřecího masa s šunkou a sýrem+ kaše bramborová
Neděle 2.9.2012
Jídlo: 1 plátek vepřového masa (na kmíně a cibulce)+ rýže (trochu)

Tento týden opravdu nic moc! Nějak mi to moc nevycházelo, ale tak snad na váze nebudou nějaké velké změny k horšímu... Pití jsem si nepsala, ale nebylo moc Coca Coly light, spíše voda a čaj. Snad bude tento týden daleko lepší:)

Food (20.8-26.8.2012)

26. srpna 2012 v 18:58 | Emily
Pondělí 20.8.2012
Jídlo: 15dkg krutí šunky
Pití: 2l CC light, 1,5l vody

Úterý 21.8.2012
Jídlo:
Oběd: pečené kuře s rýží
Svačina: pečené kuře s rýží
Pití: 2l CC light + 1,5l vody + 1,5l čaje Andalusie (domácí ledový čaj bez cukru)

Středa 22.8.2012
Jídlo: asi 2 lžíce zelné polévky
Pití: 1,5l vody + 1,5 ledového čaje (3 pytlíky zelený čaj + 1 mátový)

Čtvrtek 23.8.2012
Jídlo: ------------
Pití: 1l vody + 2l CC light

Pátek 24.8.2012
Jídlo: 2 rýžové chlebíčky+šunka
Pití: 1,5l ledového čaje (meduňka s pomerančem)

Sobota 25.8.2012
Jídlo:
Oběd: kuřecí roláda (kuřecí maso, vaječina, šunka a sýr) + rýže
Svačina: kuřecí roláda (kuřecí maso, vaječina, šunka a sýr) + rýže
Pití: 2l CC ligt + 1,5l vody + 1l sodaSTREAM

Neděle 26.8.2012
Jídlo:
Oběd: Grilované kuřecí maso a pečený brambor
Svačina: Grilované kuřecí maso
Pití: 1,5l vody

Jasně o víkendu jím víc, protože na sebe nechci příliš upozorňovat rodiče. Vědí, že držím dietu a plně to respektují za což jsem jim vděčná, ale nejezení by mi netolerovali. Taky jím proto, abych byla scopná fungovat, protože přes týden nic nedělám a jenom ležím, protože nemám sílu. Tento víkend mi to nějak nevyšlo a bylo mi celou dobu špatně (bolela mě hlava, oči, pohyb), takže jsem hodně spala...

Summer week 0.4 (25.7. - 31.7.2012)

1. srpna 2012 v 1:12 | Emily
Pití celý týden: neperlivá Dobrá voda ( asi 10l), Coca Cola Light (ještě víc), měduňkový čaj

Středa 25.7.2012
5x křehké plátky + šunka

Čtvrtek 26.7.2012
Oběd: Zelná polévka

Pátek 27.7.2012
Oběd: Zelná polévka
Svačina: Zelná polévka

Sobota 28.7.2012
Oběd: Kuřecí roláda s kaší
Svačina: Kuřecí roláda s kaší
Neděle 29.7.2012
Oběd: vepřové plátky s rýží
Svačina: citrónová ACTIVIA s kukuřičnými lupínky
Večeře: 3 rýžové plátky s jogurtem

Pondělí 30.7.2012
konzerva RIO mare ve vlastní šťávě
citrónová ACTIVIA s kukuřičnými lupínky
šunka

Úterý 31.7.2012
Snídaně: citrónová ACTIVIA s kukuřičnými lupínky
Svačina: 3 rýžové plátky s jogurtem

Oběd: Kuřecí kousky s bramborem
Svačina: Kuřecí kousky s bramborem
Večeře: konzerva RIO mare ve vlastní šťávě

Summer week 0.3 (17.7. - 24.7.2012)

24. července 2012 v 22:39 | Emily
Tento týden opravdu nic moc.

Pití celý týden: neperlivá Dobrá voda ( asi 10l), Coca Cola Light (ještě víc), asi 2l perlivé vody
Úbytek na váze: -1,7kg

Úterý 17.7.2012
Domácí rizoto s kuřevím masem

Středa 18.7.2012
5x křehké plátky + šunka

Čtvrtek 19.7.2012
HLADOVKA

Pátek 20.7.2012
Ráno: šunka, citronová ACTIVIA + 5x křehké plátky
Oběd: 5x křehké plátky + šunka
Svačina: Mražená ACTIVIA citrónová
Večeře: 5x jogurtové rýžové plátky (takové ty bílé

Sobota 21.7.2012
Oběd: Kuřecí špízy s rýží
Svačina: Kuřecí špízy s rýží
Večeře: 3 rýžové jogurtové plátky

Neděle 22.7.2012
Oběd: docela dost kuřecího masa grilovaného na ohni + 2 plátky chleba
Večeře: 4 řýžové plátky s jogurtem

Pondělí 23.7.2012
HLADOVKA

Úterý 10.7.2012
Oběd: Kuřecí steak a vařená baby karotka
Svačina: šunka

Summer week 0.1 (3.7. - 10.7.2012)

10. července 2012 v 23:41 | Emily
Rozhodla jsem, že budu psát jídelničky raději globálně než denně. Byl to dobrý týden pro začátek. Pití si zatím neznačím, ale ve směs je to SodaStream (vím, že bych měla bez bublinek, ale to prostě nejde no:(), Cola light, Zelený čaj.

Úterý 3.7.2012
HLADOVKA

Středa 4.7.2012
HLADOVKA

Čtvrtek 5.7.2012
Oběd: brambory+ kuřecí kousky ( na olivovém oleji, pepř, sůl)
Svačina: kuřecí šunka

Pátek 6.7.2012
Oběd: Drožďová polévka
Svačina: Droždová polévka

Sobota 7.7.2012
Oběd: Kuřecí vývar (čistý bez nudlí) + okurkový salát

Neděle 8.7.2012
Snídaně: Citrónová ACTIVIA
Oběd: docela dost krutího masa grilovaného na ohni

Pondělí 9.7.2012
Snídaně: Citrónová ACTIVIA
Svačina: 1 balení (6 plátků) tmavých křehkých plátků a šunka

Úterý 10.7.2012
Oběd: 2 rybí filety na másle s bylinkama + brambor
Svačina: 2 rybí filety na másle s bylinkama + brambor
Mimo: 1 balení (6 plátků) tmavých křehkých plátků

Food: 18.10.2011

18. října 2011 v 23:25 | Emily
undefined
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: nic
Večeře: nic
Pití: 1,5l Dobrá voda neprelivá malina 1l coly light, necelé pivko

16.5.2011

16. května 2011 v 22:58 | Emily
Promiňte paní z anabell...
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: nic
Večeře: nic
+sibutramin, 1 pivo

Food: 1.listopadu 2010

1. listopadu 2010 v 19:15 | Emily
Snídaně: noTHIN
Svačina: noTHIN
Oběd: noTHIN
Svačina: troškuckuřecího masa
Večeře: noTHIN
Některé věci jsou u mě prostě nevyhnutelné...

22.9.2010 Food

22. září 2010 v 19:47 | Emily
Snídaně: noTHIN
Svačina: noTHIN
Oběd: noTHIN
Svačina: noTHIN
Večeře: noTHIN
Pití: 1l coly light 1,5l perlivé vody a ještě si dám colu light asik

Musím dát rekord! Zatím max. 4 dny bez jídla. Teď dám pět s tím, že víkend projímadlo nebo zvracení...

21.9.2010 Food

21. září 2010 v 20:46 | Emily
Snídaně: noTHIN
Svačina: noTHIN
Oběd: noTHIN
Svačina: noTHIN
Večeře: noTHIN
Pití: 3l jemně perlivé vody, 1,5l magnesie grep
 
 

Reklama